AirMotion

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2016. április 9.

Kiszerelés:
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Az AirMotion hajkefe egy egyedi, roncsolásmentes hajápolási megoldást nyújt. Tökéletesen kiegyensúlyozott, csúszásmentes nyél. Három különböző hosszúságú és átmérőjű sörtéből áll a maximális átfésültségért. Jobb és balkezesek is könnyen tudják használni. Simít és egyenesít miközben fésülködünk. Segít eltávolítani a szöszösséget, eloszlatni a hajápoló termékeket és makulátlan frizurát varázsolni. Zuhanyzás közben is lehet használni, mert bírja a vizet. Könnyedén siklik végig a hajon. Egyedi megoldást kínál a hajápolásban, sima és fényes tincseket kapunk. Az AirMotion nem fogja eltörni a hajszálakat és gyengéd a fejbőrhöz.

whitemerci

2019. január 11.

The Original Tangle Teezer hajkefét használtam régebben, de az egyik nyaralásunk alatt elhagytam, és azóta nem vásároltam meg újra, mert én annyira azért nem rajongtam érte. Sok hajkefét próbáltam már ki, és használtam el, de ez az a hajkefe amivel teljesen elégedett vagyok. Jó a fogása, elosztása, mérete, használhatósága. Jelenleg hosszú hajam van, ami képes nagyon gubancolódni, törni, és rettenetesen sprőddé válni. A kefe sörtéinek kialakítás, és elosztása remek, tépés és húzás nélkül fésüli ki a hajat, a fejbőrhöz is kíméletes, nem kaparja fel, inkább kissé masszírozó hatása van, ami számomra nagyon kíméletes és kellemes is. Nem szükséges hajmosás után balzsamos pakolással együtt kifésülni a hajat, mert amúgy is könnyen elbánik vele, igaz sajnos nekem nincs vastag, erős szálú, és dús hajkoronám. Nem roncsolja tovább a töredezett hajat sem, tényleg kíméletes. A 4.000 Ft-os árát tekintve dupla annyiba kerül, mint egy drogériás hajkefe, de attól minimum 1000x jobb, legalábbis attól, amit én próbáltam ki (nem volt gagyi)!
Van egy 2.000 Ft-os Wet brush-pro hajkefém is, amit vásárláskor benéztem, mert véletlenül a Thick Hair azaz vastag hajra valót vettem meg, de ezzel is elégedett vagyok. Egy dolog zavar benne, méghozzá az, hogy a kefenyélre festett embléma az első másodperctől kezdve kopik, méghozzá nem kicsit. :(
Az AirMotion kefével viszont első használat óta teljesen elégedett vagyok, remek hajkefe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

Madi

2018. augusztus 8.

Imádom! Nem húz se vizesen, se szárazon, tökéletesen kibontja az egyébként hosszú, gubancolódásra hajlamos hajamat. 4000 forint körül kapni, szalonokban kicsit drágábban, de megéri az árát.

Update:
3 év után most cseréltem le a régit, igazából csak a külleme romlott meg a gyakori használattól és (főleg) a táskában hordástól, meg néhány foga dobta be a törcsit, de ugyanúgy tudtam vele fésülködni, nem húzott, nem roncsolta a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Update:

macsek79

2017. október 16.

Volt már pár hajkefém, de ez a legjobb. Hosszú, vastagszálú hajam szereti...de a párom is bírja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.