AirMotion

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2016. április 9.

Kiszerelés:
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Az AirMotion hajkefe egy egyedi, roncsolásmentes hajápolási megoldást nyújt. Tökéletesen kiegyensúlyozott, csúszásmentes nyél. Három különböző hosszúságú és átmérőjű sörtéből áll a maximális átfésültségért. Jobb és balkezesek is könnyen tudják használni. Simít és egyenesít miközben fésülködünk. Segít eltávolítani a szöszösséget, eloszlatni a hajápoló termékeket és makulátlan frizurát varázsolni. Zuhanyzás közben is lehet használni, mert bírja a vizet. Könnyedén siklik végig a hajon. Egyedi megoldást kínál a hajápolásban, sima és fényes tincseket kapunk. Az AirMotion nem fogja eltörni a hajszálakat és gyengéd a fejbőrhöz.

Madi

2018. augusztus 8.

Imádom! Nem húz se vizesen, se szárazon, tökéletesen kibontja az egyébként hosszú, gubancolódásra hajlamos hajamat. 4000 forint körül kapni, szalonokban kicsit drágábban, de megéri az árát.

Update:
3 év után most cseréltem le a régit, igazából csak a külleme romlott meg a gyakori használattól és (főleg) a táskában hordástól, meg néhány foga dobta be a törcsit, de ugyanúgy tudtam vele fésülködni, nem húzott, nem roncsolta a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Update:

macsek79

2017. október 16.

Volt már pár hajkefém, de ez a legjobb. Hosszú, vastagszálú hajam szereti...de a párom is bírja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.