Aiyoohehe

Ár:   $23   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Teokleia, Módosítva: 2019. szeptember 18.

Ár:   $23
Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Harry Potter tematikájú nyomdapaletta kollekció.

Gabria

2019. november 10.

Nekem nem kifejezetten Harry Potteres van, de héhé "márkájú", meg egyébként is csak egy megjegyzés található itt is, szóval nem gondolnám, hogy a nem HP-s lemezeket külön fel kéne venni. Egyszer rendeltem ilyet ebay-ről régen, egyszer meg a legnagyobb meglepetésemre találtunk egy 2 darabos szettet a Kikben [addig nem volt ilyen, és természetesen sajnos azóta sincs]. Nagyon olcsók, annak ellenére nagyon jók. Gyönyörű körmöket csináltam már velük és nálam nincs olyan minta, ami sekély lenne. Szeretem őket, nincs semmi bajom velük. Azt hiszem tok nélkül érkeztek, de van lemeztartóm, szóval ez sem volt probléma. Nekem ez 5 csillagot ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Teokleia

2019. szeptember 18.

Kiváló termék, körömmániás Harry Potter fanoknak főnyeremény 🙂 a készletben egy-egy palettát szenteltek a négy roxforti háznak, magának a Roxfortnak, és a hét Harry Potter kötetnek. A mély minták miatt könnyen használható kezdő nyomdázóknak is. Szívből ajánlom, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.