Ajmal

Ár:   29 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2018. május 23.

Ár:   29 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"A különleges formájú üveg és a pulzáló sötétlila/vörös színkombináció sokat sejtet: érzésekkel teli, társaságot kedvelő hölgyeknek készült orientális csemege az Abia Noir. Fűszeres-virágos-bőrös varázsszer azoknak, akik mernek élni, akik merik élvezni az életet. Az ibolyás-sáfrányos szív erős jelenlétet idéz, a bőrös-fás alap pedig kifinomult aurát teremt körénk."

Rebellis

2020. június 11.

Teljesen beütött. Rafinált illat, néha after shave máskor tömény nőiesség. Izgalmas, kalandos, vad és még is kifinomult. Dicsérik nők és férfiak.
Kiemelkedően tartós, ár/érték arányban is páratlan. Nem tudtam ellenállni és beszereztem még egy üveggel (a biztonság kedvéért).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 11.

neshama

2019. január 14.

Egyszerre nagyon nőies, mégis van egy férfias leszáradása (a bőr és a fás alap gondolom). Olyan, mint maga az üveg, egyszerre piros, elénk, vibráló, és mély sötét, puha kasmír. Határozott, karakteres illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.