Ajmal

Ár:   23 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.czinege, Módosítva: 2016. november 25.

Ár:   23 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Zahee kifejezetten azoknak készült, akik szeretik a Közel-Kelet illathangulatát. Észvesztően gazdag parfümolaj, mely alapvetően kitűnő minőségű oudolajra épít, de az agarfát lágyították jázminnal, rózsával, zöldes pacsulival, és valami elképesztő mennyiségű valódi sáfránnyal. Egy kifejezetten uniszex, vöröslően gomolygó csoda. melynek tartóssága elismerésre méltó.

Fejillat: Bergamott, Galbánum

Szívillat: Jázmin, Oud, rózsa, sáfrány