Akamuti

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2017. július 11.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a hagyományos japán szépségolaj tisztítja a bőrt és táplálja a hajat. A hagyományos japán bőrápolás fontos alkotóeleme, évszázadok óta használják a japán nők. Ez az olaj nagyon gyengéd, tisztítja, hidratálja és puhává varázsolja a bőrt. E-vitaminban és antioxidánsokban gazdag, gyorsan felszívódik, ezért nagyon kényelmes a használata. Serkenti a bőr regenerációját, ami egészséges arcszínt eredményez. Védi a bőrt a nap káros sugaraitól, ezáltal optimális ellátást biztosít az érett bőr számára.

Emolliensek: Oryza Sativa (Rice) Bran Oil