Akneus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: akneus, Módosítva: 2014. június 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Akneus szisztéma lényege: a szervezet belső folyamatainak felerősítése, a meglévő, természetes védekező mechanizmusok, a sejtregeneráció aktivizálása. Az Akneus gél a gondosan kiválasztott gyógynövény komponensek által kifejtett hatásának köszönhetően teljesen különbözik az eddig követett kezelési eljárásoktól. A pattanásos bőr kémiai, fizikai hámlasztáson, leszárításon alapuló - esetenként a bőrfelszín roncsolását is előidéző - eljárások helyett a regenerálást helyezi előtérbe.

Hatóanyagok:

• Thymus Vulgaris (Common Thyme)
  • Chamomilla Recutita Flower Extract
  • Triticum Aesticum Embrionis: esszenciális telítetlen zsírsav, gazdag ásványi anyag és A,B,E,F vitamin tartalmánál fogva segíti a sejtek regenerációját.

naturaldolls

2014. január 24.

A lemosót és a gel-t használom eggyutt, és nagyon szépen megnyugodott a borom.A homlokomon voltak pattanások, és egy heti kezelés után kezdtek elmúlni.
Ezt a terméket nagyon ajanlom azoknak, akiknek pattanásos a boruk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 24.

Ezt a terméket nagyon ajanlom azoknak, akiknek pattanásos a boruk.

szilva88

2013. május 8.

Több hónapja használom, és igazából meg vagyok vele elégedve. Főként éjszakára javaslom, mert ez egy sűrű gél, és hiába átlátszó, azért meglátszik a bőrön. Nekem inkább a mélyebb puklik gyógyulását segítette. Azért nem max pont, mert nem csodaszer, és elég lassan látszik a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.