Akoma Skincare

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2012. április 21.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A kókuszolaj ideális testápoló, hiszen hatékonyan és tartósan hidratálja a bőrt, megvédi a külső környezeti hatásoktól. Szobahőmérsékleten a kókuszolaj szilárd, de olvadáspontja alacsony, mindössze 24ºC, így a kézmelegben egy pillanat alatt elolvad. A szilárd kókuszolaj fehér, olvadt állapotban azonban teljesen átlátszó. A szűz olaj egyik ismertetőjegye, hogy kellemes kókuszillata van. Más növényi zsírokhoz, olajokhoz képest gyorsan felszívódik a bőrbe. Táplálja, erősíti, egészségessé és csillogóvá varázsolja a hajat. Beállítja a fejbőr optimális működését, megszűnteti a korpaképződést.

bungics

2014. február 18.

Egy tipp lányok: alapozó alá sminkalapnak. Valami fantasztikus! Sima, kivasalt arcbőrt csinál, ha jó az alapozó színe.
Amúgy mindenre csodaszer tényleg. Én egy éve eszem is, na nem ezt, hanem a főznivalót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 18.

uaim

2014. január 7.

Az illata tiszta kókusz nagyon finom, egyenlőre kiválóan működik arcomra és kezemre hajamra majd próbálom nagyon nagyon jó termék

Most már hosszabb ideje folyamatosan használom kb mindenre:) arcomra rengetegszer kenem szemem köré is teljesen felszívódik idővel és gyönyörű egységes szép a bőröm tőle és ami nagyon fontos nem szárad ki egész nap nincs az az érzés hogy felkentem a krémet és egy óra múlva már kenhetek megint. nagyon nagyon szuper cucc mindenkinek ajánlom ja és tiszta az illata is tök tiszta és finom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 7.

ylexe

2013. december 4.

CSODASZER

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

CSODASZER

Gwendoline

2013. május 14.

A hajvégre használom hajvégápolónak és néha bekenem vele a kezem ha nagyon száraz. Hajvégápolónak jó! De nem szabad túlzásba vinni, mert akkor nagyon zsíros hatású lesz tőle a hajvég. Hát kézre is jó, bár nekem még ez sem elég zsíros ahhoz, hogy a száraz kezem ne érezzem száraznak :D . Viszont lábápolónak szupi. Este bekenem vele a lábam, lábfejem, sarkam és igen puha tőle, ennek örülök, mert külön nem fogok mindenféle lábápoló krémet venni, az tuti. Minek, mikor ez is jó?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

Dorka7

2013. április 20.

Én nagyon elégedett vagyok vele, hajmosás után a száraz hajra kenem (főleg a végére) hajolaj helyett. Próbálok a természetesség irányába menni e téren is. a hajam puha lesz tőle. Hajmosásá előtt pedig vastagon bekenem vele a hajam, fejbőrt is, és rajta hagyom. Majd alaposan lemosom. Esténként az egész arcomra kenek, szemkörnyékre is, nem irritál, táplál. Továbbá minden este tusolás után a lábfejem vastagon bekenem vele, majd ráhúzok egy zoknit. Puha lábbal kele, és illatos még nap végén is a lábam. Ajakír gyanánt nem vált be egyedül. Én hűtőben tartom, és egy tégelybe szedem ki, amit szobahőméssérkleten tartok. Testápolóként kiváló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 20.

Makkancs

2013. április 19.

Nagyon gondolkodtam, hogy leírjam-e a véleményem, mert le kell rontanom a 100%-os statisztikáját... de ez van. Nekem nagyon nagyon nem vált be. Először is télen vettem, aztán felültem a buszra, ahol a táskám a fűtőtesthez közel utazott két óráig. Hogy ettől vagy mástól-e, de két nap múlva, mikor kinyitottam a tégelyt, valami kicsit avas zsírszagú micsodát találtam benne, ami csak halványan emlékeztet kókuszra.De azért nagy lelkesen bevetettem magam a fürdőbe, bőrradírozás tetőtől talpig, és jött a "csodaszer": bekentem az arcom, a hajam, a fejbőröm, az kezem, a karom, a lábam, a talpam. Néhány óra múlva megmostam csak a hajam. Az arcom ekkor már kipirosodott és kellemetlenül feszült, másnapra allergiás kiütések is kijöttek rajta és ez az állapot három napig tartott. A fejbőröm annyira viszketett, hogy újra hajat kellett mosnom, de ezt azért is meg kellett volna tennem, mert a hajam is zsíros hatású maradt. A karomon is feszült a bőr. Máshol nem tapasztaltam semmit: se irritációt, de bombasztikus hatást sem, csak azt, hogy olajos tapintású maradt a bőröm. Nagyon csalódott vagyok, mert nem volt olcsó, nem volt jó használni, és még csomó kellemetlenséget is okozott. Pedig annyit kutattam utána, és azt hittem, hogy csomó másik drága és szintetikus cuccot lesöpörhetek a polcról, és csak ezt az egyet fogom használni mindenre, ami ráadásul természetes... Hát nem így lett. Ajánlom mindenkinek, hogy ne pácolja magát benne, mielőtt ki nem próbálta egy kis területen, mert lehet, hogy pont erre allergiás.

Szóval nem tudom, hogy az én bőröm érzékeny-e pont erre, vagy az én tégelyem volt nem teljesen tiszta anyag, vagy az a kis átlagos felmelegedés okozott-e benne valamit... ezért adok neki 3 pontot. A hajamra még kipróbálom, de a bőrömhöz nem engedem közel...

Friss: Kb. három óráig dunsztoltam benne a hajam hajmosás előtt. Megmostam, és nem balzsamoztam, hogy lássam mire megy. Hát nálam semmire. Kifésülni ki tudtam a végeket, de azon kívül úgy álltak, mint a seprű, nem lettek lágyak, se fényesek, se nem töltődtek fel, pedig nincsenek kriminális állapotban.. Azt hiszem befejeztem a kísérletezést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Nikozia

2013. március 11.

Nem akarok Akoma ellen lobbizni, de nézzetek szét mondjuk a Nagymami kincsestárában, 1000ml kókuszvaj 1450,- én szappankészítéshez innen is vásárolok és agyrém mennyi mindenük van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 11.

svivko

2013. február 18.

Pattanásos, zsíros bőrűek figyelem!
Az utóbbi hetekben esténként mintegy esti arckrémként használom, nedves bőrre felkenve(borsónyi mennyiséget) - azt olvastam hogy a meleg és vizes bőrbe szívódnak fel legjobban ezek az olajok (nodehát kérem ilyen hidegben a fürdőszobában jégvirágosak a lábujjaim - ne sajnáljatok, van fűtés, de forró a vérem :"D és a szobámban 26°C a minimum-, így nem olyan könnyű meleg ÉS nedves bőrre felvinni, de sikerül. Ezután várok, hoyg egy kicsit beszívódjon (ne legyen vizes érzés), és a maradék olajat puha törcsivel felszívom.
Másnapra kipihent, egyenletes az arckép (nálam ilyen Estée Lauder Advanced Night Repairje művelt), nem az éppen aktuális pati borzadványok gyulladása mindig lenyugszik, esetenként el is tűnik. Hadd ne mondjam, hogy egész másnap hidratált, és puha a bőröm. :)
Bevezetek a fürdőszobába egy kis üvegcsényi kkolajat, hogy mindig kenjem.

Próbáltam argán olajjal is ugyanezt, de az nagyon nem vált be, kb fulladozott alatta a bőröm.

Szóval problémás, zsíros bőrűeknek ajánlom ezt a módszert!. :)

Köszi NiDDA, rögtön ezután elolvastam mindent, amit csak lehet róla, tényleg MINDENRE jó :)...
Még nem tudok hosszútávú véleményt alkotni, összesen 3x használtam a hajamon, de akkor elég intenzíven, délután lekentem a hosszát ( ha a tövét bekenem, nekem viszket, valószínű a mennyiséggel kísérleteznem kell még ) , és másnap mosok hajat 2x samponnal- semmi balzsam, és a hajam csillog-villog, puha, mint a babakutymóknak (:D), és könnyű - hiszen nincs rajta semmi lerakódás - szilikon, tartósítószer, mi az anyám...
Egyenlőre szerelem!
Nekem kis barna üvegben érkezett a 200ml, és rögtön átoperáltam egy alverdés dobozba, így sokkal kényelmesebb a használata.
Az illatáért én nem vagyok annyira oda, nekem van egy kis disznózsír mellékszag, de erről csak a béna orrom tehet, viszont mérföldekkel jobb, mint a ricinusé!
A kezemet kentem be vele - de az érzet nagyon irritált, amúgy finom puha lett tőle, csak hát nem szívódik be egyhamar. A lábamon zoknival, és persze a szempilláimra is minden este kenem, ricinussal felváltva.
Még visszajövök. Egyenlőre abszolút csodaszer! :)
chapter kitudjahányadik: Így nyáron inkább megmaradok a hajápolásban való felhasználásban leginkább, és páppárárámm, már kb 3 hónapja nem kellett festeni a hajam. Én nem, nem nézek ki úgy, mint egy ápolatlan szakadt bige, hanem szépen csillogó természetes hajkoronám lett, ami mintha sosem látott volna hajfestéket. Nem tudom, hogy történhetett, de mintha összhangba hozta volna a festék, és a hajam eredeti színét (ami seszínű, ősz szálas barna volt-gének-), és már egy hónapja kutatnom kell őszhajszál után, ami nálam pedig genetika, de a kókuszolaj megoldotta.
Plusz. A koiéknál rendeltem, és írva vagyon a blogukon, hogy gombákra, és gyulladásokra (ésmégsokmindenmásra) is alkalmas. Nos, miután a bőrgyógyászom 3 hónapja megállapított nálam egy durva allergiás bőrgyulladást, és lejárt a patikai kikevert krémem, (és a doki szabadságon van....), ezzel kenegetem, és a viszketés abbamarad. Szuper. Persze csak tüneti kezelés, de akkoris. I-má-dom.

Elfogyott. :( És hiányzik. Újravétel lesz. Hajra abszolúte csodaszer, egyetlen egy nyekergő töredezett hajszálam se volt a használata mellett, plusz nem kellett tartásjavítókat, fényspray-ket használnom.
Must have bio darab <3
HAT csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

Pattanásos, zsíros bőrűek figyelem!
Bevezetek a fürdőszobába egy kis üvegcsényi kkolajat, hogy mindig kenjem.

Szóval problémás, zsíros bőrűeknek ajánlom ezt a módszert!. :)

Egyenlőre szerelem!
Még visszajövök. Egyenlőre abszolút csodaszer! :)

Must have bio darab <3
HAT csillag. :)

rata.sum

2012. november 24.

Bele kellene hemperegni. Nem viccelek. :) Hajra, arcra, kézre, testápolónak - egyszerűen mindenre jó. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 24.

Ewyca

2012. szeptember 3.

lányok..annyira fölbiztattatok,hogy muszáj megrendelnem:)...amint kapok fizut:D...utána beszámolok,hogy milyen...Nekem valahogy egyre több problémám van,mindig kipöttyösödök,viszketek újabban a normál testápolóktól,nem tudom mitől lehet...Ekcémás kiütés is jött ki rajtam mostanság,szóval már nem merek semmit magamra kenni..Úgy gondolom,ez a kókuszolaj jó lenne,hogy néha mégis egy kis tápláláást kapjon a bőröm..A hajam ,a szám és a körömágybőröm viszint nagyon ki tud száradni,szóval nekem lesz bőven hova elhasználni:)...egyenlőre nagy reményeket fűzök hozzá...
Ti hol vettétek?Én a koi drogéria netes boltban láttam csak,de megnézegetnék még egyéb termékeket is,Pesten nincs valahol,ahol személyesen,normál boltban meg tudom venni?(tehát nem neten rendelni)
köszi ha tudja valaki:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

köszi ha tudja valaki:)

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil