Akoma Skincare

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. július 23.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1290 Ft

A Monoi de Tahiti nevű olajat úgy nyerik, hogy a (francia Polinéziából származó) Tiara virágot finomított kókuszdió olajban áztatják. Ezt az olajat, mely igen erős hidratáló tulajdonságokkal rendelkezik,  kizárólag csak Tahitin gyártják. A Monoi de Tahiti olaj igazán kiváló gyártmány, mellyel haját és bőrét is ápolhatja. Mahoi nyelven, a Monoi szó szent olajat jelent, és ez a Tahiti és a szigetek szokásainak a lelke: az igaz szépség titka.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Okokucko.hu

Yndre

2012. július 18.

Fantasztikus ez az olaj, én a hajamra használom, de testápolóként is kiváló. Isteni kókuszos illata van egy leheletnyi virágos aromával kombinálva. Alap állapotban ez az olaj egy sűrű krém, az olaj kinyeréséhez meleg vízben fel kell melegíteni a flakont. Hajmosás előtt szoktam használni pakolásként, hihetetlenül puhává teszi a hajam, már mosás közben sem gubancolódik, nem kell balzsamot használnom utána ami az én vékonyszálú kócolódó hajamnál nagyon nagy eredmény. Viszont mivel az olaj nagyon sűrű többször kell átmosni a hajat samponnal, hogy rendesen ki legyen öblítve, mert különben zsíros érzésű marad. Éppen ezért én mosás után nem ajánlom, arra inkább a normál kókuszolajat vagy az argánolajat használom. Nagyon szépen feltölti a hajam, csillogónak és erősebbnek tűnik használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil