Akoma Skincare

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bbcs87, Módosítva: 2012. március 23.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

100% shea vaj organikus gazdálkodásból. FairTrade termék.

Természetes növényi bőrápoló. HIdegen sajtolt, finomítatlan.

seoul

2015. augusztus 2.

Kb. két hete használom, de azért már leírnám a tapasztalataimat. Én fekete tégelyeset vettem, arról írnám le a véleményem. Először is imádom az illatát. Egyáltalán nem büdös, amikor először beleszagoltam nem tudom miért, a fehércsoki ugrott be. Körömmel szoktam egy keveset kibányászni a tégelyből, amit megvárok hogy elolvadjon kicsit a két kezem között, és utána kenem. Egyszerűen fantasztikus. Érzem, hogy mióta áttértem a természetes dolgokra, egy nagy levegőt vett a bőröm, érzem hogy jót tesz neki. Arra leszek kíváncsi, hogy mit kezd a pattanásaimmal. Majd meglátjuk. Egyenlőre 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Babika20

2015. január 5.

Eddig még nem használtam 100%-os shea vajat, de meg vagyok vele elégedve, igaz nincs összehasonlítási alapom. Kellemes az illata, én este használom, mert elég nehéz krém. Az állaga is sűrű, de a kéz melege szépen felmelegíti, így el lehet dolgozni. Én lábra használtam legtöbbet borotva után, kellemesen nyugtat. De kiszáradt államat is kentem vele, oda is jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

Sueann

2013. április 6.

Eddig ez a shea vaj jött a legjobban be. Bár látok némi különbséget a tömbben kapható és a már tégelybe töltött shea vaj között. Valószínűnek tartom, hogy a melegítéssel kicsit más lesz az állaga, vagyis a tégelybe töltés után. A tömböset egyszerűen imádom. A füstös jellegű illat engem nem zavar. Selymes lesz a bőröm és a pszoriázisra hasonlító tüneteket eltünteti. Mióta áttértem a teljesen natur természetes termékekre (szappanok, krémek, olajok), sokkal kevesebb problémám van a bőrömmel, illetve van ami meg is szűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 6.

lionshare

2013. március 4.

Furcsa az állaga, nehézkes a kiszedése és a felvitele is, az illata is fura számomra, még szoktatom magam hozzá és még keresem a további felhasználhatóságát..., pl. hogy gyereknél hogy válna be.
De maximálisan természetes termék, ilyeneket kellene használni minden területen. Mindig éjszakára használom legfőképpen, az arcromra, a szem környékére vagy repedezett területekre, kellemes, ápolt, hidratált hatást ad. Több, más jóval drágább termék felesleges, mert ez önmagában megfelelő.
Továbbra is használni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

Továbbra is használni fogom.

bettike83

2012. december 21.

Tényleg ez egy csodakrém!Nagyon puha,hidratált lett a bőröm és az arcomnak is nagyon jót tett és nem beszélve arról,hogy mióta használom nem kell szemkörnyékápoló sem. Egyszerűen fantasztikus!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 21.

Manciska

2012. december 9.

Nagyon gazdaságos, a tavaly vásárolt tégely még mindig tart, megéri az árát. Testápolásra én már nem is használok mást, télen az arcomra is ezt kenem éjszakára, fantasztikusan puha lesz a bőröm tőle! Tényleg nem valami finom illatú, és a tégelyből is nehéz kibányászni, de ez abszolút nem gátol a további használatban és az 5* megadásában, a végeredmény mindent megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 9.

mariannavarga

2012. augusztus 5.

Nagyon szeretem, főleg a nagyon száraz területekre használom - láb, könyök és kéz. Több ismerősöm használja már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Yndre

2012. július 19.

Kár, hogy szalonna szaga van, de ha a szépségről van szó nem vagyok finnyás.... Furcsa, hogy kemény az állaga, de kiskanállal kikaparok egy darabot és azt már könnyen fel tudom olvasztani a tenyeremben. Mivel nagyon zsíros és nehezen szívódik fel éjszakára szoktam használni testápolóként és reggelre a pergamenszáraz lábam is hihetetlenül puha és hidratált lesz. Nagyszerű természetes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

bokihugi

2012. június 18.

Nem akartam addig írni, míg legalább egy hónap el nem telik. De végre elérkezett az idő, és igen az Akoma Shea vaj csodaszer. Ennyi... :))))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 18.

kiprobaltam.hu

2012. április 25.

Évek óta elégedetten használjuk, babámat ezzel kentem születése óta. Csodás és hatékony popsikrém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 25.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)