Akoma Skincare

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Emily, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

100% finomítatlan, nyugat-afrikai shea vaj, organikus gazdálkodásból, hozzáadott adalékok nélkül

• organikus, fairtrade
  • édeskés, kissé füstös illatú, állaga vajszerű

magichand

2016. április 10.

Sok sok év elteltével először zsírosra váltott az arcbőröm. Ezt kenem éjszakára és reggelre tökéletes matt bőrrel kelek. Furcsa, mert a mosó mamisnak nem volt ennyire erős a faggyútermelés csökkentő hatása. Ráadásul ez mintha könnyebben olvadna. Tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Endless

2015. július 29.

Életem első találkozása a shea vajjal. Hosszas utánaolvasgatás és mérlegelés után döntöttem mellette. Utántöltős zacskós változatban rendeltem, mert szerintem felesleges pénzt kiadni egy dobozra, hogy aztán körömmel kikapirgáljam belőle. Így mindig kiveszek egy letört darabot, a tenyeremmel melengetem kicsit aztán tetőtől talpig bekenem magam. Azóta rendeltem mellé egy Cosmiot is így össze tudom hasonlítani a kettőt. A hatásuk az teljesen ugyan az, nagyon gyorsan rendbe teszi a legelhanyagoltabb cserepes bőrt is, és a réges-régi hegeket is. talán óvodás koromban volt ennyire szép és pihe-puha a bőröm utoljára. Az illata fura, én most mondok egy újat, engem egy esőben elázott deszkáéra emlékeztet. :DEgyébként határozottan avas zsír szaga volt emelett, a második rendeléskor meg már nem. Az érezhetően friss volt és szó szerint füstös illatú. Mondják, hogy nem mindegy melyik országrészről van és milyen évszakból, mert úgy változik az állaga a színe és a szaga, de szerintem én valami régi lejártat kaptam először. Mindenesetre imádom az illatát is meg úgy ahogy van. A Cosmioé ellentétben engem hirtelen felbontáskor valami erjett kecsketejre emlékeztetett, vagy a csuda tudja. Úgy két hét elteltével mikor már kezdtem hozzászokni a Cosmio-s illathoz, már éreztem a füstös illatot, olyan mint a füstölt tofu. De émelygek tőle néha még most is, az Akomástól viszont nem. Az állaga közt megint csak érdekes a különbség. Az Akomás piszkos-szürkés sárga színű, a Cosmio-s shea pedig halvány sárga, az Akomás olyan mint egy zsírgombóc, töményen kissé ragadósan, tapadósan olvad le, míg a Cosmio-s az meg úgy mint egy igazi vaj. Árban egy picikét eltérnek, nem is tudom melyiket fogom legközelebb rendelni, mert ennek jobban szeretem az illatát, a másik olcsóbb, de hajszálra ugyanazt tudják. Ja, és normál bőrtípust varázsolt a zsírosból!!! A legnagyobb forróságban is már nem úgy nézek ki pillanatok alatt mint akit arcon öntöttek olajjal, hanem szép egyenletes matt a bőröm! Azóta nem is kenek rá alapozót mert anélkül is úgy néz ki!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

piskótatészta

2014. július 18.

Bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

Bevált.

l.lotti

2014. július 9.

A fáradt arcbőrrel csodát művel.A kezet is rendbehozza.Nyáron tùl sok nekem a zsíros állaga miatt,de lehet hogy elkezdem használni,mert a hatása pótolhatatlan.Sokáig elég és nem avasodik.Az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 9.

Emily

2013. november 28.

Legújabb próbálkozásom a shea vajjal. És nagyon meggyőző. Igazán nem drága, tényleg nagyon jó minőségű, tömbben kapható. Az az igazi natúr shea vaj illata van, amit én már megszoktam, sőt kezdem megkedvelni. Télen nagyon sok hasznát veszem, arcra, kiszáradt kézre, körömágyra, szájra, lábra... stb. Édesanyám is kezd rákapni, pedig csak próbaképpen adtam neki egy kis darabot. Az arcán a ráncokat látványosan csökkenti, sokkal kipihentebbnek tűnik tőle a bőre. Szuper kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 28.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)