Best of Beauty 2019

Akoma Skincare

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2011. július 11.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőröregedés ellen, hidratálóként pattanásos bőrre, pigmentfoltokra, korpás fejbőrre és még sok minden másra használható.

petruszanna

2017. január 9.

Csipkebogyóolajba keverem 1/3 részben. Fantasztikus a pattanásos-mitesszeres bőrömre. Olyan érzés, mintha lefertőtlenítené a bőröm. De tisztán nem vált be, másnapra még több mitesszerem lett :S

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Milka

2013. október 15.

mivel jótékony hatást ígér a rozáceára is, ezért esett rá a választásom. jól tettem. amellett, hogy csökkenti a bőrpírt, nekem még bevált az idült csalánkiütéseimre is. nyugtatja és kisimítja a bőrt, könnyen felszívódik, én az illatát is imádom, diós, ami szinte egész nap érződik. viszont: kontaklencsések, érzékeny szeműek: óvatosan - inkább csak éjszakára, nekem oltári csípő érzés mellett sikerült jócskán megsiratnom...ettől függetlenül a maximális elégedettségem mellett bátran ajánlom mindenkinek, hiszen számos bőrproblémára nyújt hathatós megoldást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 15.

Erzsi73

2011. július 1.

Sokszor megfeledkezünk az egyszerű természet adta lehetőségekről és a bonyolultabb utat keressük a szépség ápolásban is.Én eredetileg hajmosás előtti pakolásnak rendeltem de a neten olvastam,hogy bőrhibákra,pattanásra,és öregedés ellen is használható.És működik,nem csodaszer de a pattanások 2-3 nap alatt eltűnnek.Nem használom rendszeresen ha szükséges csak esténként és 2-3 nap alatt tényleg leviszi a gyulladásokat és a bőröm is simább.Eleinte napi szinten használtam de 10-12 nap után mintha a bőröm hozzá szokott volna és már nem volt olyan szemmel látható a végeredmény. De gyenge,száraz hajra is nagyszerű.Zöldes színű,dió illatú vastagabb olaj ,60 ml kb.1900 Ft.-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 1.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!