Al Haramain

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2018. május 3.

Uniszex, aromás parfümolaj.

Fejillat: citrom, grapefruit, görögdinnye, uborka, rebarbara levelek, cypriol

Szívillat: tengeri jegyek, gardénia, levendula, muskotályzsálya, narancsvirág, jázmin, cédrus, szantálfa

Alapillat: borostyán, tonkabab, mósusz, moha

Ár: 300 Ft+ pk , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümolajomból lett kiadagolva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra

PerfumePippi

2019. február 24.

Egy újabb gyöngyszem Haramainék boszorkánykonyhájából, verhetetlen ár-érték aránnyal és tartóssággal. És, ami kuriózum számomra, hogy olyan aromás, citrusos-zöld illat, ami kifejezetten kellemes rajtam, nem szottyosodik, sőt, valószínűleg hőség-kompatibilis, mivel arab cuccról van szó.
Én egy notinós vélemény alapján vettem meg - keserűnarancs-ligetbe vágytam, és zavarba jöttem, olyan evokatív, még egy nagyon enyhe tengeri jelleget is érzek benne. Azt gondoltam, hogy ez is egy lesz a tucat-citrusos parfümök közül, de nem. Szerintem uniszex, ami inkább a maszkulin irányba tolódik el; fiatal férfiakon tudom elképzelni egy mediterrán kertben, vagy akár nőkön is, akik "boyfriend"-illatúak szeretnének lenni :-) Nagyon aromás, citrusosan kesernyés, szinte zörögnek azok a zöld levelek, nyáron ez a kesernyés zöldesség kifejezetten hűsítő lehet. Egy életvidám parfümolaj, ami tényleg elmulasztja a fejfájást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 24.

Torpece

2018. augusztus 17.

Friss, borostyános-citromos, mentás illat és egyszerűen nem tudom eldönteni női vagy férfi illat inkább? Határozottan nem rossz! A fejfájásom máris elmúlt tőle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 17.