Al Haramain

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: sanyi0629, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   25 000 Ft

Kiadás éve: 2019.

Fejjegyek: dohánylevelek, fekete bors, fahéj, gyömbér

Szívjegyek: kakaó, vanília, tonkabab, szegfűszeg, tömjén, csillagánizs

Alapjegyek: fás tónusok, dohány, szárított gyümölcsök

Ár: 3.000 Ft (5 ml); 5.000 Ft (10 ml) + postaköltség , Eladó: sanyi0629
Állapot: 5ml / 10ml fújós saját üvegből frissen fújva, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon, alkalmanként Nyíregyházán
Ár: 17500 , Eladó: Gesoo
Állapot: 58 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kicsimira

2020. március 17.

Megkedveltem, mind amellet h nálam kb 2 óra után kidob a bőrőm kb. 20 perce egy számomra gyomorforgató illatot, de ha ezen túl vagyunk egy csodás illat. Nem mindennapra, de alakalomra gyönyörű :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 17.

sanyi0629

2020. február 20.

Nagyon finom, félig aszalt gyümölcsökkel egy zacskóba lezárt, azok nedvesség tartalmát magába szívó nedves, vágott dohány illata. Egész nap érzem magamon, jó hatósugárral rendelkezik. Az egyik kedvenc illatom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 20.