Al Haramain

Ár:   11 290 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. március 30.

Ár:   11 290 Ft

Illatösszetevők: szantálfa, ámbra, rózsa, agarfa

Terkabarka

2019. november 10.

Az úgy kezdődött..... 😄
Rakattantam a keleti olajparfümökre, kiváncsi voltam, milyenek, mit tudnak, tényleg olyan különlegesek-e, ahogy képzelem. Az a Al Haramain ház lett a tesztalany.
Először az olcsóbb kategóriával indítottam, Musk és Jannah. Ebből a Musk lett a befutó, imádom a rózsát és az teljesen az, abból sem tolakodó, igazi komfortillat. Jannah sem rossz, de nem teljesen az én illatom.
Következett az Alf Zahra, ami a kezdeti ledöbbenés (nagyiillat) után igen nagy szerelem lett, egy erőteljes, határozott, karakteres illat, semmiképp sem “szürke egér vagyok” napokra való (mondjuk nekem olyan nem is sok van 😅)

És utolsóként befutott Ő, az Attar Al Kaaba. Azért Ő, mert neki tényleg lelke van. Ez már kicsit drágább kategória, azért mertem látatlanban megrendelni, mert olvastam, hogy rózsás, mondom akkor annyira már nem lőhetek vele félre.
Ez az illat szerelem! Mély, számomra gyantás rózsaillat (ez a gyantás mellékzönge lehet az oud?) tiszta, de tényleg nagyon meleg, mély illat, bármilyen alkalomra. Egyszerű és kifinomult. Simán hordható hétköznap az irodában, de egy nagyestélyihez is el tudom képzelni. Nem orrbavágós, nem hivalkodó. Számomra ez egyszerre ünnepi, elegáns, érzéki, szexi és komfort, otthon bekuckózos illat.
Ezzel a keleti parfümolajok világában véget ért az utazásom, én már megérkeztem 😊 10 csillagot neki

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 10.

Az úgy kezdődött..... 😄

szilviakiralyno

2016. december 2.

Friss:
52 év. Nem Én. Hanem a másik. Mogyoróbarna szemekkel, olajbarna bőrrel. Egy más világ szülötte. Egy más kultúra.
Rövid ideje tart a barátság, de ma feltétlen szükség volt rá. És az illatra is. Olyan bókot még nem kaptam, ami könnyeket fakaszt. Ma ez történt, mikor megérezte az illatot. "Mintha otthon lennék"- mondta. Nagyobb bók nem is kell. Annyit tett hozzá, illatom mint az ERŐ. A hit és tudás. Ő biztos tudja. Nem úgy mint én, hanem az Ő hite szerint. De az illat tényleg ilyen. Erő és hit, elégedett tudás. Oudh és oudh, rózsa és még több rózsa. Arab kincs. A végén még szerelmes leszek. Na, nem a másikba. Az illatba. Ja, hogy 3 éve az vagyok? No sebaj. :)
Üzenet a léleknek, világnézettől függetlenül. Álomvilág. Csodaszép.

Imádom, Imádom, Imádom!! Ódákat tudnék zengeni róla Kár, hogy nincs 10 pont. Megérdemli. Csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 2.

Friss:
Üzenet a léleknek, világnézettől függetlenül. Álomvilág. Csodaszép.