Al Haramain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2016. március 21.

Fej: citrom, narancs, grapefruit

Szív:  méz, gyöngyvirág, pacsuli, jázmin

Alap: vanília, szantálfa, cédrus, pézsma

szptimea

2019. január 26.

Nagyon másra számítottam az itteni vélemények alapján. Sajnos az én bőrömet nem szereti, nem vagyunk jóban. :( Olyan elviselhetetlen savanyú illata van, hogy le kell, hogy mossam, hogy ne csípje az orrom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

Fancsaaa

2019. január 20.

Szerettem de túl adtam rajta. Amennyire tetszett az elején, és különleges illatnak tartottam... Annyira meguntam vagy az illata más lett ... De inkább az ízlésem változott, fura mellékillatot(szagot) éreztem benne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Torpece

2018. augusztus 17.

Cukros-fűszeres-füstös illat. Kicsit másra számítottam egyébként az eddigi vélemények alapján. Felteszem eladása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Vvera

2018. április 20.

Számomra ez szerelem!!!!!!!!! Imádom!!! Finom, nőies, tartós, egyedi, az én bőrömön fantasztikus illata van! Maximális 5*. Egyébként az én bőrömön nagyon hasonlít az illata a Chacarel Amor Amor parfümhöz. Volt aki már össze is tévesztette vele az illatot. Nagyon árbarát, el se hiszem, hogy ennyi pénzért egy ilyen csodára leltem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

PerfumePippi

2018. április 15.

Én meg sem kockáztattam, hogy erről a férfiak véleményt formálhassanak...Aki most keres rá erre az olajra, azt fogja látni, hogy két teljesen eltérő vélemény van, de ezt írjátok a bőrkémia számlájára.
Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy a márka parfümolajai különlegesek és roppant tartósak. Ami a hatósugarat illeti, találkoztam olyannal, ami bátran viselhető irodában, emberek közt, de olyannal is, amivel garantáltan kondenzcsíkot húztam magam mögött.

Az Aysha mintegy 3 órán át erősen illatozik, aztán bőrközelivé csitul, de gyakorlatilag egész napos viseletet biztosít. Nagyon kevés elég belőle, illetve a fentiek miatt könnyen rétegezhető. A 3 csillag ennek szól.
A maradék két csillagot egyszerűen nem adom meg neki, mivel rajtam nem szép. Ezt bővebben is kifejtem: a notinon Mugler Angeljéhez hasonlítják - ismerem azt az illatot, de számomra a két parfüm között semmi, de semmi hasonlóság nincsen; szerintem szerencsésebb, ha úgy ruháztok be rá, hogy nem várjátok a hasonlóságot.
Rajtam nagyon fűszeres-citrusos az elején; ehhez adódik hozzá a Negro-cukrot idéző mézesség. Mindemellett azonban valami furcsa maszkulin földesség-szintetikusság(?) is társul e jegyekhez (lehet, hogy a cédrus lenne az? Nem tudom, a cédrust elvileg szeretem) - ami órákig zavaró mellékjegyekkel dúsítja az élményt. Valahogy nem tudtam olyan távolra húzni az orromat, hogy csak a kellemes mézesség érje el a szaglósejtjeimet...A végén (úgy nagyjából 5 óra elteltével) a mézet lenyomja a vanília (végre!), s akkor már fel lehet lélegeznem nekem is..
Fölteszem, hátha valakinek bejön, mint az előttem írónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 15.

Fölteszem, hátha valakinek bejön, mint az előttem írónak.