Al Haramain

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. május 8.

Illatkategria: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: őszibarack, nektarin, alma, rózsa, jázmin, narancsfa virág, cédrus, szantálfa, pacsuli, borostyán, pézsma, vanilia, méz

Penge

2018. augusztus 6.

Tetszik ez a nagyon jól összekombinált édes illat. Első szippantásra tényleg érezni egy kis masculin beütést, de nem zavaró. Nem jön át a keleties jelleg, talán kicsit túl édesnek is mondanám , de néha pont ehhez van hangulatom. Rettentően erős és tartós, elég 1-2 fújás belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

havana74

2018. augusztus 4.

Mielőtt még a KM-re keveredtem volna, rendszeresen az iparfümérián majd a ''nem i nem'' nevűn költöttem /vertem el nem kevés pénzt minden hónapban.
Hirtelen felindulásból betettem a kosaramba egy ilyet és a Desert Rose nevű illatcsodát, gondoltam nyitok az arab piac felé, ha már elérhető nálunk is.
Nagy pofáraesés lett a vége. Kívül-belül gagyi, olcsó, igénytelen, celofános új terméket kaptam, ám kibontás után már úgy vettem a kezembe a Sivatagi Rózsát, hogy a hullámos gumilap leffegett az üvegen.
Említésre sem méltóak, aznap intézkedtem a visszaküldésükről és beláttam, hogy ebben a 10.000,- Ft. alatti kategóriában nem kell ezekkel az arab illatokkal foglalkozni. Azóta egyszer csábulatot éreztem egy Enigma-ra, majd két esetben is az eladó más partner illatát választotta cserére. Ez egy újabb jel volt. Végképp lebeszéltem magam, amikor mindkét példány 3 napon belül visszakerült a piactérre.
Ez most egy csoportos értékelés részemről Demah és társai részére:
teljes pénzkidobás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Ez most egy csoportos értékelés részemről Demah és társai részére:
teljes pénzkidobás.

Vvera

2017. augusztus 2.

Most érkezett meg hozzám ez a parfum, már alig vártam, hogy hozza a futár. Első szaglásra nagyon megijedtem, mert teljes mértékben egy férfi illatot éreztem, kifújtam még akkor is....aztán pár percen belül teljesen átváltozott, a bőrömön egy finom mély női illat bontakozott ki, a legjobban a barackot érzem, citrusokkal ölelve és mellette egy füstös illatot is. Megnyugodtam, mert ilyen egyedi és különleges illatot kerestem, végre ez egy olyan illat számomra ami nem tucatillat....mások számára viszont ez biztos megosztó lesz, nem egy munkahelyi-szaladgálós illat. Nálam most 4 pontot ér

Update: a páromnak direkt nem mondtam, hogy van egy új parfum szerzeményem, kíváncsi voltam, hogy észreveszi-e...nem csak hogy észrevette, de amint találkoztunk megkérdezte mi ez az isteni illat....másnap is amikor ezzel fújtam be magam, azt mondta, hogy még sosem volt ilyen jó illatom, mint ez...pedig sosem szoktam magamtól sajnálni a jobb parfümöket, mindig Lancome, Givenchy, CK, és ehhez hasonló márkája parfümöket használok....nagyon magával ragadott ez az illat, tényleg jó szívvel tudom ajánlani, de csak azoknak akik amúgy is a keleties, fűszeres illatokat kedvelik. A 4 pontot fejlavítottam 5-re, mert valóban egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Masnuci

2017. július 11.

Tellának köszönhetően hozzájutottam egy kis kóstolóhoz ebből a parfümből. Eleve féltem az arab parfümöktől, mert eddigi két próbám velük nem volt sikeres. Hát ez sem lett az. Én sajnos nem tudok ilyen lelkesedéssel írni róla, rajtam semmi más nem jelenik meg belőle csak a bőr, de az nagyon! Ráadásul karcos bőr, nem puha, hanem torokkaparós, szúrós. Két próbát tettem vele, hátha csak elsőre nem tetszett, de a második próbálkozásnál le kellett mosnom (már amit le lehetett belőle, mert szentigaz, hogy rendkívül tartós a kicsike). Szóval nekem nem jött be, de az, hogy nekem maga az illat nem tetszik, nem jelenti azt, hogy a parfüm nem jó! A hatósugara meglehetősen nagy és mint írtam nagyon-nagyon tartós. Így összességében 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 11.