Al Haramain

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2016. március 31.

Fej: gólyaorr, bergamott

Szív: szerecsendió, füstölt tea

Alap: moha, pacsuli, vetivérfű, cédrus

szilva82

2017. június 28.

Először indulás előtt fújtam magamra, és már szaladtam is....:D
Ezt gondoltam volna, de mivel nincs pasim, így nem gondoltam, hogy hoppá, félrenyúltam....:D
Nagyon pasis volt....majd később eggyé vált velem....füstös, fülledt, párás, buja, friss....és csak lengedezett, és csak lengedezett, én meg csak mosolyogtam....:)
Megnyugodtam.
Hazaértem.
Nekem ő kell, giga méreben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Először indulás előtt fújtam magamra, és már szaladtam is....:D
Megnyugodtam.
Hazaértem.
Nekem ő kell, giga méreben...

GNóri

2017. április 7.

Bevallom, az arab parfümök eddig nem hoztak lázba, kicsit fenntartással kezeltem őket. Erről az illatról viszont olyan jókat olvastam, és olyan érdekesek az illatjegyei, hogy muszáj volt kipróbálnom.
Kifújáskor a cédrus és bergamott dominál, sőt én még mentát is érzek benne, pedig nincs az illatjegyek közt. Ekkor eléggé szúrós, maszkulin, de ez folyamatosan csillapodik, és bújik elő füstölt tea.
Nosztalgikus érzés fogott el tőle, sokat agyaltam, hogy mire emlékeztet, majd rájöttem, hogy érdekes módon az összhatás rajtam levendulás. Kiskoromra emlékeztet, amikor mamámnál aludtam, és a párnára mindig cseppentett egy kis levendulaolajat, hogy jól aludjak.
Most összehasonlításként az egyik karomon a parfüm van, a másikra kifújtam az avon planet spa levendulás spray-t, és rajtam nagyon hasonló a kettő.
Nagyon természetes, harmonikus, megnyugtató illat. Friss, kicsit párás. Bőrközeli, de nagyon tartós. Most ez a hűvös idő nem annyira illik hozzá, kíváncsi leszek, hogy működik majd melegben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Laci

2016. november 27.

Imádom. Bármikor képes vagyok magamra fújni, soha nem sok, mint egy frissítő zuhany, zápor egy teaültetvényen, jaj de jó. Meg is lepődtem, hogy ez egy arab illat, annyira nem annak érzem. Inkább minimalista, olyan letisztult, Kína és Japán ízlésvilágát tükrözi, nem feltűnő, erőszakos, inkább természetközeli, zöld, füstös, elegáns. Biztos újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 27.

sword

2016. augusztus 3.

Rajtam ez sajnos nem uniszex (pláne nem nőies), hanem egyértelmű pasiillat. De valami olyan gyönyörűségesen szép, friss, tiszta pasiillat, hogy nincs lelkierőm lemosni :-) Semmi füstösség, fűszeresség, semmi macsó kanszag. Inkább ilyen herceg-a-fehér-lovon, esetleg szőke-kékszemű-bronzbőrű-szörfössrác illat.
A teás-szappanos vonulatnak jobban örülnék, de így kénytelen vagyok odaadni az öcsémnek :-)
Az üvegét viszont vissza fogom kérni, mert abba konkrétan szerelmes lettem. Olyan, mint egy hatalmas szemfog. Nagyon menő :-)
UP: négy és fél óra után még mindig bődületesen intenzív jópasi-szagom van. Sem az intenzitása, sem a jellege nem változott egy kanyit sem. Se tea, se bergamott, se szerecsendió, csak és kizárólag lineáris jópasi-szag... Azt hiszem, inkább mégis lemosom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Myrtle

2016. július 28.

Ez maga a nagybetűs teás illat, köszönöm Creme Brulee-nek, hogy hozzájuthattam! Rajtam zseniálisan friss, zöld és üde, a leszáradása is remekbe szabott. Órák óta csak szagolgatom a csuklómat, nem lehet megunni. A bergamott és a tea amúgy is a szívem csücske, a cédrustól pirinyót maszkulin (de inkább unisex), a szerecsendiótól pedig épp annyira fűszeres, hogy ne legyen túl "hideg" a kompozíció. Még csak ma jutottam hozzá, de táncot lejtek örömömben, hogy mennyire passzolunk egymáshoz, a 10 ml próbamennyiség elfogyasztása után újra jelentkezem. :)

Tipp: próbáljátok ki esős, párás időben, hihetetlenül intenzíven kijönnek a zöld jegyei! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Lilu

2016. április 11.

Azért vettem meg, mert imádom a füstölt teát... az illat a kezdeti citrusosság után fás lesz és teás, rajtam szépen kijön a füstös vonal. Van benne egy kis szappanos hatás, amitől nem a "brutál lehengerlő fás füstös" cucc lesz, hanem inkább egy nappalra viselhető illat. Tartós (6 órát tuti kibír), és a szappanos része miatt inkább nyárra való. Szerintem férfiak is nyugodtan viselhetik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 11.

Creme Brulee

2016. április 5.

Olyan régóta szemeztem már ezzel az illattal, mert az összetevők nagyon felcsigázták az érdeklődésem. Sajnos mégsem lett szerelem. Elsőre még megjelenik a bergamott friss, gyümölcsös aromája, de ezután rajtam egy kicsit szappanos tisztaság, amiben valamelyest felcsillannak a felsorolt összetevők, de sajnos nem egészen olyan módon amire én számítottam. Melegebb időre való illat (amik könnyedségével én soha nem tudtam mit kezdeni), most a tavasz (nyár) betörésével már sokkal jobban kiérzem az illatjegyeket belőle. (Amikor hűvösebb volt - szóval alig néhány napja - és először felpróbáltam, szinte könnyekkel küszködve tettem a szekrény mélyére.) Valamire (vagy valakire?) emlékeztet nagyon régről, de nem pozitív módon. Persze ez abszolút személyes benyomás. Valószínű, hogy a tea mint összetevő sem kompatibilis annyira az én bőrömmel, mivel a Tea For Two-nál is hasonló, zavaró érzést tapasztaltam, mint itt. Egyébként szerintem simán unisex is lehet, nyilván bőrtől, személyiségtől függően. Valószínű, hogy felkerül az eladó termékeim közé, mert valaki, aki szereti a könnyebb és szolidan fűszeres tisztaságillatokat több hasznát venné. Én pedig maradok a márka keletiesebb, erőteljesebb illatainál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.