Al Haramain

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Torpece, Módosítva: 2016. október 3.

Fejjegyek: narancs, ananász, őszibarack, cassis, dinnye, kiwi, maracuja, virágos és orientális jegyek

Szívjegyek: rózsa, geránium, jázmin, bársonyvirág, liliom, lótusz, sáfrány, kardamom, gyömbér, fehérbors

Alapjegyek: mahagóni, szantálfa, pacsuli, cédrus, guaiac fa, borostyán, pézsma

narcissus

2017. április 6.

Felbátorodva a Sultan csodáján, újabb Al Haramain parfümöt rendeltem meg - vakon. Bíztam benne :) Jól tettem! :D Nem is csalódtam! Talán még jobban szeretem, mint az illatos olaj Sultant .Mindennapokra való illat, felfrissít, energiával tölt fel, annyi gyümölcsös íz van benne, hogy szinte jóllakik az ember lánya tőle, mégsem fojtó: kellemes viselet, nagyon szeretem. Szinte hihetetlen, hogy ez is, és a Sultan is fillérekbe kerül...Nem is értem... Olyan, mint egy niche illat. Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 6.

Torpece

2016. október 7.

Vakon vásároltam az I.... nevezetű online parfümériából, régóta szemeztem ezekkel a keleti illatokkal és ő volt az egyik illat amit rendeltem. Nagyon olcsón adják, ezért is mertem belevágni a vakrendelésbe. A fás, gyümölcsös illatjegyek alapján arra számítottam, nem fogok mellélőni túlságosan. Aztán az első fújás konkrétan odavert....borzalmas élmény volt rajtam. Egy lemoshatatlan rettenet, így nem is volt kérdés mi lesz a sorsa. Meghirdettem, eladtam és itt jön a váratlan fordulat! A lány aki megvette azt írta nagyon szereti, rajta hihetetlenül finom illattá alakul! Annyira féltem, hogy neki is csalódás lesz és szívből örülök, hogy máson másként mutatja meg magát. Tehát nagyon megosztó illat, kíváncsi illatvadászoknak csak ajánlani tudom a beszerzését, tesztelését! Ha rajtam is megmutatkozott volna a szebbik oldala, a hihetetlen tartóssága miatt akár száz csillagot is adnék neki de így csak azért 3 csillag mert számomra sajnos elképzelhetetlen a viselése, kipróbálása újra bármikor ebben az életben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 7.