Al Haramain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2016. március 21.

Illatjegyek: citrom, gyöngyvirág, szantálfa, pézsma, moha

PerfumePippi

2018. május 21.

A márka egyik filléres csodája - egy álruhás, rafinált mestermű, ami keveseknek fog tetszeni.
Az illatpiramisa minden oldalon más; a dobozán rózsák szerepelnek, amik az illatjegyek közt sehol; taszító méregzöld a színe, és általában vagy orrfacsarónak titulálják, vagy szappanszagúnak. Bizony, ezek manapság nekem csakis jó ajánlólevélnek számítanak, mivel mindenféle illatcsaládból szeretném megtalálni a bőrömmel harmonizálót, és a közelgő nyár parfümügyileg rendesen fel szokta adni a leckét. Viszont az utóbbi időben kezdtem rájönni, hogy ha szembemegyek a nyugati nyári trendekkel, és valami friss rózsásat, vagy erősen szappan-illatot, vagy ne-adj-Isten az édes morzsáit is nélkülöző oudos, szikáran fás/gyantás illatot választok, akkor nagyon hűsítő, kellemes komfortérzetem lesz 30 fok felett is.
Tehát bátran beruháztam a Firdousra. Ami úgy tűnik, hogy kategóriáját tekintve nálam alapdarab és jolly joker lesz. (Amikor nyitottam a fenti irányok felé, azt kezdtem el tapasztalni, hogy az arab illatok között nagyon sok ilyen alapdarab meg jolly joker van elrejtve.)

A Firdous párját ritkítja: már a celofán levételekor megcsap az átható szappanos-rózsás jelleg, felkenve az élmény csak fokozódik. Valójában orrot szurkálóan friss zöld-gyantás illat, finoman adagolt, de jól megkülönböztethető szegfűszeges nüanszokkal, és ez az egész összhatásában ad egy nem édes, békebeli szappanos-rózsás mintázatot. Abszolút uniszex, és elképesztően tartós, kiadós parfümolaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 21.

Laci

2017. április 5.

Én balga. Vélemények alapján tudhattam volna, hogy nem az én illatom, de annyira kiváncsi voltam. Kár volt. Füstös szappan. Mintha egy gyöngyvirágos, zöld szappant füstölőbe tennék és füstölés után megszagolnám. Ez a füst szerintem a tölgymoha lehet, vagy amit csinál belőle a bőröm. Sajnálom. Brühühű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.