Al Haramain

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Odil, Módosítva: 2017. február 22.

Virágos-gyümölcsös-gourmand, alkoholmentes parfümolaj.

Fej: ylang-ylang, bergamott, feketeribizli

Szív: orchidea, gyümölcsös jegyek, lótusz

Alap: pacsuli, tömjén, szantálfa

d.kata

Korcsoport: >54
2020. november 29.

Amikor először megszagoltam, egy harsány, pirosbogyós gyümölcskoktél jutott eszembe róla. Utána láttam, hogy feketeribizli van az összetevők között. Felkenve rajtam: maradt a pirosbogyós aroma...mást nem is érzek. Nem szeretem. Bár, lehet, hogy tényleg meg kell várni vele a nyarat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 29.

Barbuska90

2019. szeptember 11.

Ez is egy vak rendelés volt. Nem mindennapi, orientális, nehéz rózsa illat. Nekem nagyon tetszik, de számomra inkább alkalmi viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Oila

2019. június 12.

Nyarat idéző illat: trópusi virágok, frangipánira emlékeztető aroma, és trópusi gyümölcsök keveréke. Nyarat idéző, de nem könnyed és frissítő, így azoknak ajánlom, akik nyáron nem hűvös-friss, hanem a nehezebb-édesebb naptejesebb illatokat részesítik előnyben, vagy bármely évszakban ezt az élményt keresik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

Fancsaaa

2019. március 3.

Gyümölcsös intenzív.
Amit kíván: nyári meleg.
Nyár, tengerpart, de tenger part sem kell elég egy közeli kis szabadstrand, gyümölcs koktél, jó kedv.

Up.: Egy-két hete szinte csak ezt használom és nem kívánok meg mellé mást. Ebben a szép időben ami mostanában van egyszerűen kinyílik és körbeölel, olyan legyőzhetetlennek érzem magam tőle.😂🤷
Mint egy finom édes maracujás tea vagy koktél egy iciripiciri füstösséggel. Ajánlom mindenkinek próbálja ki. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

Gyümölcsös intenzív.
Amit kíván: nyári meleg.

biusjj

2019. február 24.

Jajj de finom! Édes, kellemes nőies illat, ami nagyon sokáig megmarad! Tökéletes a táskába dobni, és mivel nagyon intenzív, ezért újabban ezt használom, minden más parfümmel szemben. Imádom! Szegeden nyílt egy parfüméria ahol Al Haramain és Ajmal illatok vannak, ott találkoztam vele, és jött is haza, más illatokkal együtt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Kedi81

2018. augusztus 30.

Igazi gyümölcsös-gourmand illat,semmihez se hasonlítható,a tartóssága pedig vetekszik akármelyik méreg drága illatház által kiadott parfümmel,egy kis papírra kenegetett nekem egy kedves Krémmániás-köszönöm Marcsi😊-ami elsőre is nagyon megtetszett,letettem a konyhába,és hetekkel később több estén keresztül nem értettem mi ez a finom illat,mire rájöttem,hogy ő illatozott még mindig,azóta sikerült szereznem belőle üvegest-köszönöm Orsi😊-és imádom,eszméletlen finom és tartós,egzotikusan gyümis,de nem fanyar,rájöttem a legtöbb orchideás-gyümis illat nagyon bejön,számomra négy évszakos finomság,remélem mindig kapható lesz😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Vvera

2018. április 5.

Tegnap érkezett meg, a notinoról rendeltem, nekem nagyon tetszik! Először túl erősnek éreztem, de egy kis idő múlva átalakult a bőrömön. Beleszerettem ezekbe a parfüm olajokba és már most a következőn töröm a fejem, hogy melyik legyen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Timi01

2018. március 20.

Örömmel olvastam a sok jó értékelést, én nem azért írom az enyémet hogy leszóljam csak ezek szerint nem mindenkin működik. Pedig nagyon szerettem volna olyan parfümöt amiben nincs alkohol és tudom nyáron is használni. Rajtam nagyon gyenge a hatósugara, alig érzek valamit belőle. Ez mondjuk nem baj mert amit rajtam produkál....Kb 2 órával ezelőtt próbáltam ki, bedörzsöltem a bőrömbe és vártam a fincsi illatot. Helyette kezdetben azt éreztem, amikor nyáron bekenem magam naptejjel és a nap végére keveredik a naptej a megperzselt bőr illatával, mostanra pedig füstös naptejillat. Ennyi. Semmi több. Vagyis mégis. Én már az újabb kiadást próbáltam, aminek az összetevői itt fel vannak tüntetve. Lehet, hogy a régi illatjegyekkel jobb lenne rajtam is, nem tudom. Így csak egy ketteskét kap mert az ára egy vicc és másoknak biztosan szépen mutat a bőrén. Melegebb időben teszek majd vele egy újabb kísérletet, hátha...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

rata.sum

2017. július 29.

Nagyon szeretem ezt az olajat. Még tavasszal rendeltem, de már akkor éreztem, hogy nyáron lesz az igazi. Ahogy többen leírták, gyümölcsös (elsősorban kókuszos, kicsit barackos-banános), naptejes illat. Nem frissítő, inkább krémes, simogató, ezért nekem a késő délutáni-esti órákban tetszik a legjobban. Rekkenő a hőség, de a Nap már lassan lenyugszik, gyümölcs- és kevéske virágillatot hoz az enyhe szellő, miközben Piña Colada-t kortyolgatok egy mediterrán stílusú házikó teraszán, áhhh... Na jó, felébredek inkább. :)
Szerintem abszolút uniszex. Nem mondom, hogy minden férfihoz illik -ahogy nyilván nem illik minden nőhöz sem-, de aki a magáénak érzi, viselje bátran. Nem lesz túl tolakodó, túl nőcis, túl férfias, túl akármilyen. Határozottan a "komfortolajak" közé tartozik, akárcsak a Noora vagy a Sultan.
Hogy mondjak valami negatívumot is: a golyós adagolást nem szeretem, nyüstölöm vele a bőrömet. Jobban preferálnék ennél is egy pálcikás verziót. Viszont a szemnek nagyon kellemes a csomagolás, cuki de masszív az üveg, a doboz pedig poén. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 29.

x

2017. június 29.

Rajtam gyönyörűen működik, eszméletlenül csodás trópusillat, semmi émelyítő édesség, nagyon finom, puha gyümölcsök és az általam rajongásig szeretett kókusz. Tartós, és rendkívüli hatósugara van, az idei nyárra megvan a drágaszág! Mintha belerakták volna különböző trópusi illatokból a számomra legkedvesebb jellemzőket, a gyümölcsök nem olyan szúrós-brutál édesek, mint pl. az Escadáknál, hanem sokkal természetesebbek, a kókusz mennyei, de a krémes virágok is kandikálnak kifelé (érdekes módon tiaré nincs benne, pedig azt az érzést hozza, valószínűleg erősen társítom a kókusszal), és nem is olyan unalomba hajló tisztaságillat a leszáradása, mint az amúgy szuper, zamatos nyitású Miami Glow-nak... A leszáradásnál hangsúlyt kap a szantál is, mintegy összetartja a krémes, picikét sistergően púderes (nem igazi púder) érzést. Csak a leszáradásban vettem észre, mennyire prominens a szantálfa benne, és mennyire sokoldalú ez a fa, hogy ilyen sokféle különböző illathoz tud értéket adni. Könnyed, mégis mély, számomra nagyon vonzó az efféle nyárias krémes virágillat, és jó erőteljes is. Érzéki, nem szigorúan csak az erotikus értelemben, hanem egyszerűen az élvezetekre, gyönyörökre, akár a legegyszerűbb örömökre asszociálok tőle, mint pl. kiülni a lakás elé napozni egy házi készítésű jegeskávéval és egy jó könyvvel, és csak lenni. Kezdem bánni, hogy nem vettem utánpótlást, pedig sokáig elég ez a kis üveg. A cigisdoboz-feelingű csomagolás is nagyon menő, rajta az álmodozó naplementével. Pár citrusos-sósvizes szépség, némi tiarés illat, kevéske Womanity, egy kis Terracotta, és most ez, hogy széppé tegyék a nyár minden napját!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 29.