Al Haramain

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Terkabarka, Módosítva: 2019. október 9.

Fejjegy: friss

Szívjegyek: rózsa, ylang ylang, geránium, fűszeres

Alapjegyek: pézsma, szantál, pacsuli, agarfa (oud), gurjum balzsam, keleties

Terkabarka

2019. október 16.

Látatlanban rendeltem a Musk illattal együtt.
Ebben leginkább az üvege fogott meg. Próbáltam véleményeket is olvasni róla, leginkább dicsérték.
A csomagolás valóban csodás, nehéz üvegcse, rajta csavaros kupak, amibe üvegrudacskát applikáltak, azzal kell felkenni az olajat.
A Musk nekem jobban bejön, de ez meg egy különlegesebb és változó illat.
Felkenve hirtelen rágógumi, 1-2 perc alatt egy tiszta szappanillattá változik, ez marad is egy ideig, majd szép lassan átalkul egy édes, nehezebb illattá. Ez az édes, nehezebb illat rajtam egy az egyben Nina Ricci Ninája (piros alma), amit régen szerettem, most már túl soknak tartom.
Fürdés után is érzem még a bőrömön, valamiért akkor tetszik a legjobban (lemosva már egy visszafogott, de nagyon tiszta illat marad)
Szerethető és különleges illat, hihetetlenül erős és tartós, de nekem hangulat kell hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Látatlanban rendeltem a Musk illattal együtt.
A Musk nekem jobban bejön, de ez meg egy különlegesebb és változó illat.