Al Haramain

Ár:   11 200 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2019. január 28.

Ár:   11 200 Ft

Illatcsalád: fás-virágos

Fejjegyek: kakukkfű, málna

Szívjegyek: fás tónusok, jázmin, kasmírfa, tömjén

Alapjegyek: borostyán, bőr, cédrus, pézsma

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

borkawhite

2020. október 19.

Teljesen véletlenül akadtam rá - avagy mit tesz az egyszeri parfüm-kíváncsival a hosszú sorbanállás - és rögtön le is beszéltem magam a közelgő ünnepekre hivatkozván. Januárban természetesen megvettem. 2020 már akkor éreztette a hatását..
Erőteljes, valóban maszkulin oud, bár inkább a műkedvelő könyvtáros értelemben, és kellemesen tartós, ruhára kerülvén még napokkal később is felbukkan. Nekem uniszex, bár ez persze teljesen relatív, de hűvösebb időjárás mellett karakteres a kabát alatt viselve. Karakteres, a jó értelemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Lapo

2019. október 12.

Végtelenül száraz, szinte poros fásságán és bőrös mivoltán édesít kicsit a málna mint összetevő.. fura, de érzek benne némi Fahrenheit féle gázolajos akkordot is amitől számomra egyértelműen egy télen hordható FÉRFI illat kerekedik belőle.. nem gondolom, hogy beleférne az unisex parfümök kategóriájába, bár ez erősen egyén függő..
Talán az egyik legjobb illat (L'Aventure mellett) amit valaha próbáltam a márkától.. Ár/érték arányban egy kiváló, ha nem a legjobb Tuscan Leather klón gyümölcsösebb/édesebb ellenben kevésbé füstös változata.. brutális hatótávval, tartóssággal és minőségi csomagolással..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.