Al Haramain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2014. november 13.

Unisex illat

Fej:ánizs, kömény

Szív: pézsma

Alap:vanília, fűszer, csokoládé, fás tónusok

kinderino

2016. december 31.

Karácsonyra kértem a férjemtől, teljesen ismeretlen volt számomra ez az illat. A mai illatok nem a kedvenceim, igazából bármilyen parfümöt illatoltam eddig, nem lepett meg egyik sem különösebben. Mondtátok, h az arab illatok nagyon mások, szokatlanok számunkra. Ezért voltam kiváncsi ezekre a parfümökre, ezért rögtön kétfélét is rendeltem a márkától.
A musk al ghazal-tól elsőre az az igazság, h teljesen hátra hőköltem... Persze próbáltam nem mutatni, h rosszul vagyok... A családom viszont menekülőre fogta.Valószínüleg a karácsonyi teli gyomor nem szerencsés, mert a hektoliternyi ánizsos oldalba lórúgás, amivel indít, olyan érzést kelt, mintha valamilyen durva vidámparki játékról szálltam volna éppen le. De mivel egyetlen fújást is 5 méterrel odébb is éreztek rajtam (így még sosem jártam) és mivel magamnak sem ismerném be, h valamit rosszul választottam (?), ezért igyekszem nagyon megszeretni. Ami nem nehéz, mert ehhez hasonló illatot sem éreztem még. Nagyon különleges és egyedi. Még ismerkedési fázisban vagyunk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

Myrtle

2016. október 13.

Nagyon intenzív, mély illat, picurka mennyiség is elég belőle, hihetetlenül tartós. Fűszeres, ezért hűvösebb időben is jobban érvényesül. Az édesebb illatjegyek ellenére is inkább maszkulin, magamon kicsit töménynek tűnt, de a páromon nagyon jól kibontakozik a sokrétűsége. Az intenzitását mutatja, hogy egy 1/10-ed ml-nyi kifolyt az üvegcséből, és napokig illatozott tőle a lakás. 60 ml-nyit egy életen át nem tudnék elhasználni belőle. :) A maga nemében szuper kompozíció, ezért 5 csillag, de nem tudnám naponta viselni, mert nem én vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.