Al Haramain

Ár:   5450 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: PerfumePippi, Módosítva: 2018. március 21.

Fejjegyek: mandarin, ylang-ylang, fekete ribizli, bergamott

Szívjegyek: jázmin, frézia, szárított gyümölcsök, nőszirom gyökér, őszibarack

Alapjegyek: vanília, borostyán, pézsma

Milva07

2018. május 8.

Felbátorodva az Urbanist Femme vakon rendelése után-ami telitalálat lett-három újabb parfümöt rendeltem a márkától, az illatjegyek után, szintén vakon. Elsőként ezt a parfümöt bontottam fel, és szerencsére most sem lőttem mellé. Nagyon kellemes, mély, virágos-gyümölcsös illat.Elején nagyon enyhe maszkulin beütéssel, ami hamar elillan, és jön a puha, cseppet sem karcos/szúrós, de egyértelműen friss illat. A tartóssága jó pár óra, ruhán még másnap is érezhető. Azoknak ajánlom, akik szeretnének tavaszra-nyárra valami könnyedebb, de nem harsogóan zöld, vagy citrusos illatot. Az üvege is nagyon szép, nem lehet panasz.Ár/ érték arányban feltétlenül 5 csillag, lehet bátran fújkálni,kb. soha nem fogy el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 8.