Al Haramain

Ár:   4160 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Terka25, Módosítva: 2016. augusztus 19.

Uniszex illat

Fejjegyek: koriander, rózsabors, szerecsendió, kardamom

Szívjegyek: muskotályzsálya, paprika, fűszerkömény

Alapjegyek: cédrus, szantálfa, vanília, tonkabab

karakumsivatag

2018. június 17.

Most nem uniszexként próbálom értékelni, hanem mint egy férfi parfümöt. Az elnevezést nem igazán tudom értelmezni, nem tudom miért Vintage. Talán azért, mert inkább a hagyományos, karakteres, fűszeres férfi parfümök jegyeit viseli magán. Szerintem nem uniszex. Persze, mindenki azt fúj magára amit akar én is magamra fújom a drogériában a Fahrenheit-et, ami nagyon jó illat, de magamnak biztos nem venném meg. Azért mert egy illat édesbe hajló, még nem biztos, hogy uniszex. Nekem a Vintage túl fűszeres, csípős, és hiába édes, van benne egy jó adag férfias élesség. Nem írják a levendulát, de én érzem benn. Vanília, tonka, kardamon, ezek külön-külön nagyon ígéretesnek tűnnek, ezért is vettem meg, de összességében nem nőies. Talán Rochas Man Rochas-hoz hasonlítanám. Férfi parfümnek nem rossz, elég karakteres és viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 17.