Al-Rehab

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Varja, Módosítva: 2018. december 6.

A Rasha Al-Rehab orientális-virágos illat nőknek, jázmin, rózsa, sáfrány, ámbra és oud összetevőkből áll.

cicaaholdrol

2018. március 8.

Softot szerettem volna megvásárolni, szerencsére itthon sikerült is egy hirdetési oldalon megtalálnom. Az eladónak azonkívül még volt 1db Rasha-ja is, így mindkettőt megrendeltem. A Rasha borzasztóan ragaszkodik, napokig érezni még a sálamon. Zárt üvegből is megérzem az illatát a fürdőbe belépve. Nem nagyon kedvelem a virágos illatokat, de ez nem is kimondottan virágos... vmi meghatározhatatlan kategória számomra... de azt kell mondjam, tetszik! Aki ismeri a Gucci Rusht azt mondta, hogy tényleg hajaz rá! Tartóssága kiváló! Az ára meg semmiség :)

UP: Több használat után is azt vettem észre, hogy ha a nyakamra is kenek, viszket tőle a bőröm, bár nem pirosodik ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

DFI

2017. október 13.

Ud:
A férfiaknak nagyon bejön, többen megjegyezték milyen jó illatom van. Dehát a Rush már csak ilyen nincs mit tenni.

Első😃
Ez kérem szépen a Gucci Rush. Megrendeltem parfümolajban, nagyon tartós, tartósabb mint a Gucci. Egy picit lágyabb a rushnál, de csak azért tűnik fel mert évekkel ezelőtt nagyfogyasztója voltam, amúgy a különbséget egy laikus nem mondaná meg.
Szuper kis olaj veszek még. Ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 13.

Ud:

Első😃
Szuper kis olaj veszek még. Ötös.