Alain Delon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Keleti Fougere illat férfiaknak.

Kiadás éve: 1980

Fej jegyzetek : levendula, boróka, üröm, bazsalikom, bergamot,

Szív jegyzetek : fenyőfa, szegfű, fahéj és a muskátli,

Alap jegyzetek : méz, tonka bab, borostyán,tölgymoha és cédrus.

Joe38

2016. december 27.

Alain Delon talán második parfümje a sorban eme tökéletesség!Nagyon nagy kedvenc volt annak idején.A mai parfümmániámat szerintem annak köszönhetem ,hogy amikor megszűnt és nem nagyon lehetett már kapni a Classic-ot és a Plus-t,akkor elkezdtem járni a drogériákat és próbálgatni az illatokat ,hogy melyik parfüm hasonlít az általam nagyon kedvelt illatok valamelyikére...........Sajnos ezek annyira egyedi illatok voltak,hogy azóta sem találtam hasonmást,de még csak kicsit hasonlót sem!!!
Ezért már csak abban bízhatom ,hogy hátha egyszer elkezdik újra gyártani a régi "kollekciót"
és nem kell tovább keresgélnem a hasonmásokat, hanem az eredetit magamra fújva fürödhetek kedvenc illatomban nap, mint nap.......................és már megint egy 5*-os legenda!!!!
Update : Ismét gyűjteményemben tudhatom az "Original"verziót is!!! :)
Hihetetlen ,hogy megmaradnak az emberben illatok a múltból!Mikor megszimatoltam kb.25 év után ezt a parfümöt pontosan azt éreztem ,
amit vártam!Döbbenetes egyediség van benne!És ahogyan a drága és minőségi boroknál,pezsgőknél az idő még csak jobban
összeérlelte az összetevőket.....talán még kifinomultabb és édeskésebb lett, mint amilyenre emlékeztem és talán még aromásabb az illatvilága!
Ezek az összetevők ezen arányokkal való elegye a tökéletes illatszer ,amit szerintem valaha is emberi kéz megalkotott!!
Nem szeretem bírálni a parfümök készítőit,a besorolásukat és a divatházakat vagy márkaneveket,de "niche" illatok vagy drágábbnál drágább divatházak
ide vagy oda,de ezzel az anno "középkategóriás!" illatszerrel nem veheti fel a versenyt senki és semmi sem!
Nagyon sajnálom,hogy az AD márka és illatai eltűnnek és kivonulnak az illatszer kereskedelemből!Mert igen is egyedit,maradandót és időtállót alkottak!
És bizony bátran mondhatom,hogyha beszerezhetőek és megfizethetőek lennének ezek az illatok részemről nem is nagyon hiszem ,hogy használnék
valaha másféle parfümöket az Alain Delon illatokon kívül!!!
(Kivéve azt a pár másikat ,amik ugyanennek a korszaknak a szüleményei és a mai nappal már épp úgy eltűnt illatszerek,mint akár ez az AD Original is!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 27.

Update : Ismét gyűjteményemben tudhatom az "Original"verziót is!!! :)
valaha másféle parfümöket az Alain Delon illatokon kívül!!!

CHRIS41

2013. augusztus 6.

Legelső parfümöm, melyet 10 évvel megjelenése után, 1990 novemberében vettem meg egy akkori Konsumex üzletben:). Páratlan egyéniség, összetéveszthetelen aroma mint majdnem mindegyik AD kreáció. A 80-as évek beli Párizs jut eszembe róla. Van egy nagyon érdekes frissessége miközben egy egyértelműen orientális fougere kompzíció! A mai izlésvilágtól nagyon elüt ezért nem várható hogy - a Delon Samourai-al ellentétben - elhalmozzák az embert a dícsérő szavak de ez semmit sem von le értékéből. Néha annyira "ízlik" az illata hogy legszívesebben megenném (innám)....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 6.