Alain Delon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. november 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Alain Delon egy keleti Fougere illat férfiaknak. Ad Alain Delon Plus indult 1987-ben.

Top jegyzetek :aldehidek, rozmaring, levendula és bergamot,

Középső jegyzetek :méz, szegfű, ciprus, fahéj, virágos jegyek, zöld jegyzetek, rózsa és muskátli,

Alap jegyzetek :labdanum, bőr, fenyő, tonkabab, pézsma, tölgymoha és cédrus.

Joe38

2019. január 7.

Számomra a "minden idők legjobb parfümje" kategória volt ,amíg lehetett kapni!
Értetlenül állok az olyan dolgok előtt ,hogy némelyik parfüm 60-80 éve létezik és mind
a mai napig kapható, némelyik pedig a világon mindenütt elismerést szerez ,egy kultusz színész áll mögötte és 10-15 év után fizikálisan megszűnik létezni........................
Aki ismerte nyilván egyetért velem abban,hogy ez egy Full 5 *-os parfüm volt!

Update: Az a baj, ahogy visszatér az ember ehhez az illathoz, ahogy nekem is sikerült mostanában teljesen eltörpülnek mellette
a mostani aquás ,citrusos illatok!! Szinte pénzkidobásnak tűnik bármilyen kortárs kiadású parfüm!!!
Nagy örömömet lelem a viselésében és egyenlőre nem hiszem ,hogy vásárolni fogok új illatokat!
Sajnos amilyen irányt vett a jelenlegi parfümgyártás szinte agymosásként törlik ki a régi klasszikusokat az ember emlékezetéből...
vagy legalább is próbálják...……..már akinél sikerül!
És hogy milyen könyörtelen a marketing piac: Nemrég beleszaladtam interneten egy új Alain Delon parfümkiadásba
amiből sikerült azóta lecsekkolnom 2 -t is. Hát, azt kell mondjam kb. mint a mostani újabb kiadású 2-3 csillagos átlagillatok!
Nem tudom mennyi köze van még ehhez az új sorozathoz Delonnak,
de félek, hogy már nem sok, mert nem vagyok biztos benne,hogy jó szívvel adná a nevét hozzájuk!
Egy szó mint száz, a Delon Plus még mindig az egyik favorit nálam, amivel nem versenyezhetnek a mostani illatok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 7.

Számomra a "minden idők legjobb parfümje" kategória volt ,amíg lehetett kapni!
Aki ismerte nyilván egyetért velem abban,hogy ez egy Full 5 *-os parfüm volt!

vagy legalább is próbálják...……..már akinél sikerül!
Nem tudom mennyi köze van még ehhez az új sorozathoz Delonnak,

CHRIS41

2013. augusztus 6.

Ámulatba ejtően tökéletes férfiparfüm. A levendula csodálatos benne!! Ma is simán megállná a helyét a piacon, a megváltozott izlésvilág ellenére is! Rabul ejtő, magabiztos, sármos és határozott. Semmivel sem összetéveszthető. Alain Delon PLUS egy kis varázslat!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance