Alberto Balsam

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Moncica, Módosítva: 2014. április 11.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Normál es száraz hajra.

Moncica

2014. április 26.

Az illata fogott meg elsore es mivel a malnas tarsa eleg jo igy bevallaltam ezt a csaladot is. Balzsam eleg hig allagu ami onmagaban nem is baj de valahogy az en szaraz hajamat nem taplalta . Volt mar sokkal roszabb balzsamom is es igazabol 1 fontert csodat sem vartam de a malnas hatasa sokkal jobb mint ennek. Erdekeseg azonban h szaritas utan vartam a jol megszokott alberto balsamos illat hatast de elmaradt aznap ra 2-3 napra viszont eroteljesen erezni lehetett az illatat a hajamban :D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.