Alcon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, Módosítva: 2014. május 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Kontaktlencse ápoló folyadék - 3% hidrogén peroxid tartalmú, konzerválószer-mentes vizes oldat, AODISC-et tartalmazó lencsetartó tokkal. Bármely típusú kontaktlencse – beleértve a szilikon-hidrogéleket is –tisztítására, fertőtlenítésére, neutralizációjára, valamint fehérje eltávolítására alkalmas.

Kiszerelés: 90/ 360ml

danna113

2020. május 4.

Valami újra vágytam és próbaképp megvettem a Pure Moist ápoló folyadékom mellé. Nagy reményeket fűztem hozzá, leginkább azért, mert több helyen olvastam a hatékonyságáról, illetve nagyon tetszett, hogy a tok miatt reggel nem kell a lencse belső feléhez hozzányúlnom. Első körben nagyon nem jött be. Egyrészt megvolt a kalsszikus berögzült mozdulatsor, másrészt pedig első alkalommal nem reagált el az össze hidrogén-peroxid emiatt marta a szemem a lencse. Viszont a folyadék megvolt, így használtam tovább és azt kell mondjam, teljesen bevált. Rájöttem, hogy sokkal gyorsabb és higénikusabb vele dolgozni. Első körben még a katalizátor az úk tokokban nem az igazi, így érdemes átöblíteni, mielőtt a lencsét berknánk. Nekem szem szárazság miatt eszembe se jutott fizsóval öblögetni, mindig van itthon Pure Moist ápolószer is, azt szoktam mellé használni.
Egyetlen negatívuma az ára, de összeségében nem fogy annyival gyorsabban, mint az hagyomás ápolószerek. Feltétlenül kell mellé olyan is, biztos ami biztos alapon, így be kell rá fekektetni, de most már gyakorlatilag csak ezt használom. Szerintem elsőre is jó választás lehet, persze a megfelelő odafigyelés mellett, de ez alapvetően minden ápolószerre és kontaktlencsére igaz.
Nem különösebben izgat, hogy van e benne tartósítószer vagy sem, de nekem jól tisztít, tetszik a koncepció és bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Evie

2018. január 4.

Az előző hozzászóló, Gwen mindent leírt már előttem. Szemészorvos ajánlotta ezt a tartósítószer-mentes ápolófolyadékot, mert a férjemnél allergiát okozott néhány másik folyadék. Ez az egy az,ami semmilyen tartósítószert nem tartalmaz, DE a biztonságos alkalmazásához megfelelően kell eljárni! Mindenki olvassa el az útmutatót használat előtt, mert nagyon fontos, hogy pontosan úgy járjunk el, ahogy abban le van írva!
A legkevésbé sem nevezném 'ódivatúnak' a módszert, a legjobb, amit jelenleg kapni lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Gwen

2017. április 9.

Kedves senskin!
Miért ódivatú, miért nem ér semmit a folyadék, miért elavult a tok? Tisztában vagy vele, hogy egyáltalán ez a folyadék hogyan működik, vagyis nyilván tisztában vagy vele, mert használtad, helyesbítek: tisztában vagy vele, hogy miért működik úgy ahogy? Hogy miért "elavult" a tokja? Kedves, ha a tokja ugyanolyan lenne, mint a többinek, bele helyeznéd a lencséidet, ráöntenéd ezt a folyadékot, majd amikor bele tennéd a lencséket a szemeidbe garantált retinaégést okozna. Lehet ódivatú a folyadék igen, hogy szigorúan csak is minimum 6 óra múlva lehet belőle kivenni a lencséket, de bizony még mindig az összes folyadék előtt jár, mert ettől a folyadéktól marad a szemed épp hosszú távon. A többi "sima" folyadék, vagy divatos folyadék, ha már ez egy ódivatú, azok szépen lassan az évek során fogják a szemed kicsinálni a tartósítószer miatt. Ami ebben az ódivatú folyadékban nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

Kedves senskin!

senskin

2015. augusztus 19.

Nagyon régen ezzel indult a lencsém korszakom, több ezer éve. Senkinek nem ajánlom. Egy ódivatú , borzalom. A folyadék semmit nem ér, a tok meg elavult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.