Alcon

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Többfunkciós fertőtlenítő oldat HydraGlyde nedvesítő mátrixot tartalmaz, amely 16 órán át tartó nedvesítést biztosít lencséi számára. Így azok egész nap kellemes viseletűek maradnak.

• naponta eltávolítja a zsírokat és a fehérjéket, ezáltal biztosítja az éleslátást,
  • hatékony csíraölő összetétel, amely gyengéd a szemhez.

Legnagyobb kiszerelés: 300 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

miko02

2020. augusztus 7.

Évek óta használom, még soha nem volt semmilyen fertőzésem, gyulladásom, pedig hajlamos vagyok túlhordani a kontaktlencséket. Kicsit drága, de Glamour-napokon akár 50%-kal olcsóbban is be lehet szerezni, ilyenkor érdemes betárazni. A sokadik flakon nem régen fogyott el, és még sokat is fogok elhasználni. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

danna113

2019. október 24.

Kedvencem. Egész nap kényelmes a lencsém és eddig szemfertőzéseket is megúsztam vele. Drágább és kevesebb, mint az alap opti free express, de érdemes kipróbálni, ha hajlamos valaki szemszárasságra hosszú lencseviselés alatt. Szépen tisztít és tényleg segít nedvesen tartani a lencséket. Az express alatt tapasztalt homályosság is megszűnt. Nem bántam meg, hogy erre váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

april

2019. július 13.

Egyáltalán nem vált be, a Replenish-ről váltottam erre, de nem tisztítja megfelelően a lencsét, annyira, hogy több alkalommal ki kellett vennem a lencsét, mivel a frissen berakott lencsével alig láttam, annyira sok lerakódás maradt rajta... És ehhez képest még drágább is, mint a Replenish...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

rosa.love

2019. január 19.

Na vegre egy kontaktlencsefolyadek, aminek pattintos teteje van, igy nem gurul el/hagyom el 2 het alatt, mint az eddigi csavarosakat.
A rossmannos Best View oldatrol valtottam erre, azt arculatvaltas miatt ideiglenesen kivontak a forgalombol.
Az ara horror, 5 ezer ft kornyeken van, a masik csak ezer ft volt, es annyival nem tud tobbet, sot.
Pozitivum, hogy extra mertekben nedvesiti a lencset, ha reggel 7kor berakom es csak ejfel korul veszem ki, azt is boven birja a lencsem kiszaradas nelkul (bar ugyanez az ötödennyibe kerulo oldatra is igaz volt).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

KuliKali

2018. november 4.

Mikor még napilencséztem,mindig ezt vettem újra kiskiszerelésben. Utazáshoz praktikus amiért van belőle kicsi,egyszer egy akcióban Alcon lencsékkel együtt táskában kaptam egy utazósszettet. Mióta havit használok,már nem veszem újra,találtam olcsóbb és ugyanolyan hatású alternatívát. (I-care)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

diahlin

2018. április 25.

Semmi extrát nem vettem észre azon kívül, hogy pöttyösen veszem elő a lenycséket reggel, mert nem tisztítja le őket rendesen. Rengeteget locsolok el belőle öblögetésre, emellett azért délutánra igényli a szemem a műkönnyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

bogii95

2018. április 11.

Lehet, hogy velem van a baj, de nekem egyáltalán nem vált be. DM-es folyadékról váltottam erre, mert arról az optikus nagyon lebeszélt (gondolom mondjuk csak azért, hogy náluk vegyek vmit..) azzal sosem volt szemszárazsági gondom. De ezzel már délutánra nagyon szárad a szemem, szóval nagyon nem jött be. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

fabyen

2018. január 2.

Maximálisan elégedett vagyok a folyadékkal! Az elején hozzá kellett szoknom, hogy a lencséim fogásra lágyabbak lettek tőle, mint a korábban használt más folyadékoktól, viszont kényelmesebb a viseletük is és tovább is bírják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

corsica

2017. március 15.

Mióta kontaktlencsés vagyok ( már jó pár éve) csak ezt a kontaktlencse folyadékot használom. Az optikában ajánlották, ahova járok, akiknek a szavára nagyon adok. Volt pár necces helyzetem a kontaktlencsével (száradás szempontjából), amit inkább nem is ragozok. De minden egyes alkalommal képes volt tökéletes állapotba hozni/tartani a lencséket. Ennek a folyadéknak a használata mellet, nekem nincs szükségem egyéb szemcseppekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Rozmaring

2017. február 13.

Igaz nincs tapasztalatom másik folyadékkal, de ezzel nagyon elégedett vagyok. A szemész, akihez járok, rögtön ezt ajánlotta a lencsémhez. Magas dioptriás, eléggé kemény lencséim vannak, de ez a folyadék csodát tesz velük. Most, hogy már megszoktam a lencséket, kevésbé szárad ki a szemem, amit ez a folyadék ígér, be is tartja, van, hogy sok ideig nem kell külön csepegtetnek a szemembe, mert a folyadék miatt még jók a lencsék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.