Alcon

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evelin123, Módosítva: 2019. augusztus 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Száraz szem kezelésére szolgál, átmenetileg megszünteti a szemszárazság okozta égő érzést és irritációt.

Evelin123

2019. augusztus 31.

Bizonyos okok miatt brutál száraz lett a szemem. Kipróbáltam több szemcseppet is, azonban ez és az Optive Plus volt a legjobb. De az Optive-ot kissé megszokta a szemem így ezt használom most. Az ára borsos de eddig ez a legjobb műkönny és ami a legjobb benne, hogy hosszútávon is javít a szemszárazságon nem csak akkor, ha éppen használom vagy használtam. Szóval elég szuper a dolog. Felbontás után 3 hónapig használható, remélem hamar el fog múlni a szemszárazság és kitart majd nekem is addig. :D Amúgy természetesen 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.

Sorbitol h 1 1