Aldo Vandini

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Daisyyy, Módosítva: 2017. február 7.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők

Frangipáni virág és vad orgona illatú tusfürdő. A finom hab összehasonlíthatatlan lágysággal és könnyedséggel tisztít. Megőrzi a bőr természetes egyensúlyát, az kipihent és kívánatosan puha lesz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

ancsi0824

2019. október 23.

A csomagolás kinézete valami csoda! Az a lila szín a fehérrel kombinálva szemet gyönyörködtet, szinte kívánja a szem a megvásárlást. A tubus nyitás-zárását személy szerint nem kedvelem, mert kellemetlen érzés leszedni a zárófedelet, illetve nehéz is, főként akkor amikor már kevesebb van benne, valószínűleg ennek többek között a rosszabb minőségű anyag is az oka...

Az illata mennyei, órákig lehet még érezni. Az állaga semmi extra, picit néha szárít, de hozzá kell tenni, hogy nagyon száraz a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

barta.elisabetta

2018. október 12.

A kedvenc tusfürdőm ever! ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

A kedvenc tusfürdőm ever! ♥

Ayase

2017. április 18.

Az illata nagyon különleges, állagra egy hagyományos tusfürdő. Az én bőrömet nem szárította, jól habzott. Egy kicsit sokallom az árát, mert az illatán kívül nem nagyon nyújt semmi extrát, ennek ellenére lehet, hogy újra fogom venni csak az illata miatt :) Én inkább ősszel-télen, de mindenképpen hidegebb időben tudom elképzelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Via84

2017. március 22.

Valami isteni illata van, én a testápolójával együtt vettem, így még reggel is érzem! Valóban nyugtató hatású,, és puha lesz tőle a bőröm! Nagyon jó!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Daisyyy

2017. január 28.

Különleges illata van, nagyon jól habzik, jól tisztít, és mint minden Vandini tusfürdő, nagyon intenzív illatot hagy maga után, nem csak a bőrön, de az egész lakásban érezni. Kellemes, relaxálós illat ez, illóolaj helyett is jó megoldás lehet a lakásban. :) Ha meg habfürdőnek használod, akkor meg pláne! Lehet el is alszol majd a kádban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.