Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kisverus, Módosítva: 2014. január 16.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Fürdőtermékek

Kellemes vanília illatú krémtusfürdő.

dodeszka95

2020. június 27.

Nagyon erőteljes illata van.Féltem,hogy emiatt kipirosodik tple az érzékeny bőröm,de nem irritált.Bőrradírral és testápolóval együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Ambrozia

2017. december 7.

Imádom az illatát, aromás, fűszeres, igazán erőteljes, sokáig megmarad. Megvan a testápolója is, amellett szinte parfümöt sem használok annyira jó! Aki szereti a vanília illatot akkor ezt egyenesen imadni fogja!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

Edina313

2017. január 1.

Nagyon jó érzés használni. Szuper, és hosszan tartó az illata ès a hatása is. Édes illata miatt tökéletes hideg időben lélekmegítés gyanánt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

TBeszter

2015. február 21.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Sűrű, enyhén olajos állaga van, nagyon jól hidratálja a száraz bőrömet (és nem hagy ragacsos érzetet fürdés után). Fantasztikus illata van, ami sokáig kitart. Azért kap csak 4 csillagot, mert más tusfürdőkhöz képest valóban elég drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 21.

Maggy

2015. február 2.

Nagyon finom vaníliás illata van. Nem émelyítő, hanem kellemes, nőies. Amúgy egy régi parfümömre emlékeztet. Talán ezért is szerettem bele. A hozzá tartozó testápoló is megvan plusz még egy ugyanilyen illatú testolaj. Szóval tényleg szerelem elsőre. A DM-ben volt akciós egyébként. Teljes áron elég drága egyébként, de a minőséget meg kell fizetni. Eddig nem próbáltam sajnos, remélem még sokáig kapható lesz, mert a többi illat is nagyon-nagyon tetszett. Szóval még biztosan vásárolok belőle. Én igazából az illata miatt vettem meg, mert ritkán találok olyan tusfürdőt ami igazán tetszik és tusolás után is érzik az illata. /Nekem nem száraz a bőröm, úgyhogy nem tudom mennyire szárítaná az érzékeny bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 2.