Aldo Vandini

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Daisyyy, Módosítva: 2017. február 7.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők

Tusoló és habfürdő zselé, mely vízzel érintkezve selymesen puha habbá változik. Wakame alga kivonattal gazdagított, nyugodt és puha érzetű bőrt kölcsönöz. A pink grapefruit és egy leheletnyi ylang-ylang illatának frissítő kombinációja találkozik a tiszta víz energiájával. Vegán termék.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Daisyyy

2017. január 28.

Hát eeeez valami álom! Isteni az illata!! Édeskésen citrusos, nekem nagyon bejövős! Rossz kedv ellen, vagy nyűgös reggeli ébredés után valóban nagyon hatásos. Jól tisztít, jól habzik, nem szárít, az intenzív illatfelhő felvidít, úgyhogy csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.