Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2013. április 29.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Testápolás

Az Aldo Vandini hámlasztó kesztyű értékes nejlonszálai jólesően masszírozzák a bőrt zuhanyozás közben. Lágyan eltávolítja az elhalt hámréteget, és egyúttal felpezsdíti a bőr vérkeringését. Eredmény: A bőrfelület kisimul, finomabbá válik, és jól viseli az ez után következő ápolást, amelyet Aldo Vandini testápoló tejek vagy krémek formájában kap. Alkalmazása: A kezelést a szívtől a legtávolabban lévő helyen kezdjük el pl. lábon, és kör alakú masszírozással a szív irányában haladunk. 60°C hőmérsékleten mosható.

tara95

2017. augusztus 4.

Nagyon király. Testre is, arcra is, agyagos pakolás lemosásához is. Félreraktam minden testradírt, annyira kíméletes. Mióta használom, nem sebes a lábam, nem gyulladt a hónaljam, a szőrtelenítő krémet gyönyörűen leszedi, jobban és kellemesebben mint a spatula. Mit írjak még :D vigyétek!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

clara12

2017. január 27.

Fantasztikus termék, sokkal praktikusabb mint a testradírok. Elsőnek csak egyet vettem, nem tudtam elképzelni, hogy egy kesztyű mennyire tudja jól eltávolítani az elhalt hámsejteket, de kipróbáltam és pihe-puha utána a bőröm, vettem belőle még egy csomaggal, ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

sisu69

2013. április 19.

Zseniális :) A csomag 1 db kesztyűt tartalmaz, de szerintem egyszerűbb és gyorsabb mindkét kézzel masszírozni, ezért kettőt vettem belőle. Amikor lusta vagyok testradírozni, egyszerűen felhúzom ezt a kesztyűt, a tenyeremben felhabosítom a kedvenc tusfürdőmet és körkörös mozdulatokkal átmasszírozom az egész testem. Mostanában szinte minden nap használtam, annyira jó érzés, ahogy leradírozza az elhalt hámsejteket, ugyanakkor nem annyira durva mint a luffa. Szinte újjá születik tőle a bőröm, a testápoló is sokkal hamarabb felszívódik a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.