Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: antonelly, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Fehér tea és selyem tartalmú szemmaszk.Frisseség a fáradt szemnek.Enyhíti a szem fáradságát,a karikákat.Visszaadja feszességét és rugalmasságát,mindemellett szabályozza a bőr természetes vízháztartását.A szemek néhány percen belül ragyognak.10 perc hatóidő után a maradékot egy kozmetikai kendővel kell letörölni. Használható szájvonalra is.

LunaFlor

2017. szeptember 15.

Elhasználtam a felét - két tasakot, nagy kínkeservvel, annak a felét is kidobtam. Korábban más müllerben kapható, zsírosabb formulájú szemmaszkokkal is próbálkoztam, és azok nagyon kellemes érzetűek voltak - noha nem láttam volna, hogy annyira kisimítottak volna bármit is, de lehet, hogy ez azért van, mert még nincs mit kisimítani. Ugyanakkor ez a kicsike kb. négyszer annyiba kerül, mint azok (Merz és Schaebens), cserébe nem hogy jobb lenne, de csíp, mint a fene, így nem lesz újravevős, az fix. Nem a szép csomagolást szeretném megfizetni, hanem a kiváló hatást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Kathy

2015. július 7.

Begyulladt a szemem tőle, sajnos nem jött be :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

Begyulladt a szemem tőle, sajnos nem jött be :P

Zsildom

2015. március 22.

A 4 tasak 8-10 alkalomra elegendő. Kipróbáltam, semmi hűha.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 22.

A 4 tasak 8-10 alkalomra elegendő. Kipróbáltam, semmi hűha.

szivecske

2015. január 13.

Egy adag nekem is 2 alkalomra volt elég, eleinte kicsit csípett, de 2-3 perc után elmúlt és egy semleges érzés váltotta fel. 15 perc után letöröltem a maradékot és minimálisan látni lehetett a javulást, ápoltabb hatása volt sokkal a szemem alatti bőrnek. Kiváncsi vagyok rá hosszútávon addig egy 4est megérdemel. Amúgy most éppen kiárusítják ezt is a Dm-ben a többi Aldo Vandini termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

kalmaniki

2015. január 6.

Finom, puha lett a bőröm a használata után, kipihentebbnek tűnt a szemkörnyékem. Engem nem irritált, nem könnyeztem tőle. 20 percig hagytam fent, majd egy nedves törlőkendővel letöröltem, amit nem szívott be a bőröm. Nem tartom nagy csodaszernek, de ápolja a bőrt és kiadós mennyiség, eddig még csak egy adagot használtam el belőle az is 2 alkalomra volt elegendő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

antonelly

2014. november 26.

Nálam is jelentkezett egy erős, könnyfakasztó, csípő érzés. Le kellett idő előtt mosnom. Sajnos nem jött be, így még nem jártam :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 26.

Eszterga

2014. november 20.

Kicsit érzékeny bőrre már nem ajánlom, mert csíp. Ugyan volt már, hogy kozmetikus azt mondta, a csípés még önmagában nem jelent rosszat, de nem tudok bízni olyan termékben, ami így mar. Az illata elég kellemetlen, kicsit avas olajos, de mondjuk legalább nincs agyon illatosítva. Ugyan letörlés után viszont kellemesen puha a bőröm tőle, de még így sem hiszem, hogy megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 20.

sabell

2014. október 24.

Nekem bejött, működik! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Nekem bejött, működik! ;)