Alfaparf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: muffinmonsuta, Módosítva: 2014. január 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Propolisz- és kamillatartalma védi a hajat és a fejbőrt a vegyi folyamatok közben, a citrusokból kivont vitaminok pedig a hajszerkezetet óvják.

juditkaa70

2018. január 21.

Fejbőrömet nagyon megkíméli a hajfestés során a csípő,égő,viszkető érzéstől. Állandó vásárlója maradok az ampullának. Darabját én 470 Ft-ért vásárolom. Nagyon megéri. Ajánlom nektek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 21.

Gwen

2016. május 15.

Már nem is tudnék nélküle létezni hajfestés illetve szőkítés közben. Mindig bele keverem a festékbe, és ezáltal nem szárítja szét a hajam a festék. És imádom az illatát. Ha lehetne 10-est adni, azt adnék, nem 5-öst! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

novak.v

2015. május 8.

Ez egy nagyon jó kis termék. Éppen ma vettem belőle párat, gondoltam írok is véleményt, hiszen évek óta a hajfestési rituálém része. Egyszerűen beleöntöm a kikevert fetéskbe és tökéletesen megszünteti az égő, csipő érzést a fejbőrömön, plusz védi is azt. Szóval nagyon hasznos és nálam maximálisan beválik. 360,- Ft-ért szoktam venni darabját és szerencsére változtattak a csomagolásán, most már csavaros kupak van rajta, h a felbontás még kényelmesebb legyen. Akinek érzékeny a fejbőre és ráadásul még szőkíti is a haját, annak nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.