Alfaparf

Ár:   4280 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Evyy, Módosítva: 2014. október 19.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Restrukturáló hajmaszk roncsolt hajra

• Megerősíti és restrukturálja a kortexet, ellenállóbbá teszi a hajat a töréssel szemben.
  • Kijavítja a belső problémákat, újjáépíti a kapillláris szerkezetet.
  • Folyamagtos használat mellett a terméék fő hatóanyagai folyamatosan emelik a haj ellenállásást a töredezéssel szemben.

Kiszerelés: 200 és 500 ml

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Martini

2017. szeptember 25.

Fodrászom ajánlására vásároltam meg a samponjával együtt,festett szőke hajamra!Az állaga nagyon érdekes,kicsit darabos.Kevésbé töredezett a használatával a hajam,de csodaszernek sem mondanám,ennyit más termék is tud kevesebbért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

viviennoo

2017. július 23.

Az 500 ml-es változatát rendeltem meg. Egy jó hajpakolás, de nem túl intenzív a hatása szerintem. Nyáron a derékig érő hajamnak ez kevés. Viszont folyamatos használat mellett kevesebb a töredezett vég, kevésbé száraz, illetve tényleg, mintha javítana a belső problémákon. Az illata nekem picit sok, de ez egyéni probléma. (nem szeretem a túl édeskés illatokat). Az állaga igen érdekes, amikor bele"túrok", olyan, mintha kis hártyák lennének benne. Remélem, nem romlottat kaptam :D Összegezve jó pakolás, de nem estem hanyatt tőle, következőleg mást fogok rendelni, de a jövőben lehet, hogy visszatérek hozzá. Meglátjuk, mit hoz ki a hajból, ha az egészet elhasználtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

sajtiniki

2017. január 26.

Hő hatására fejti ki igazán a hatását.
Alufóliába csomagolom a hajam és rámelegítek hajszárítóval. Az illatát is imádom! Remek maszk!
Egyetlen hátránya az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Hő hatására fejti ki igazán a hatását.
Egyetlen hátránya az ára.

adry1992

2016. január 2.

Egy tubussal rendeltem belőle, plusz egy tégellyel az ugyanilyen pakolásból. Az illatuk valami isteni, de a hatásuk messze elmarad a várttól. Alig hidratál, az én száraz, töredező hajamnak olyan, mint halottnak a csók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Evyy

2014. október 7.

Drága ár, de kitűnő minőség. Nem száraz a hajam, mintha egy védőréteget képezne rajta. Nem zsírosít. Más ápolókat is használok mellette, de meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 7.