Alfaparf

Ár:   1320 Ft és 3200 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: liliomszirom, Módosítva: 2016. május 9.

Ár:   1320 Ft és 3200 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Kíméletesen tisztítja és hidratálja a száraz hajat, gátolja a haj természetes kiszáradási folyamatát.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

liliomszirom

2016. április 26.

A fodrászom ajánlotta, hogy próbáljam ki ezt a sampont. Másfél éve kezdtem el használni. Rengeteg hajam van, általában hetente két alkalommal kell megmosnom. A literes kiszerelés kb. 6 hónapig elég, egy mosás alkalmával kétszer használom. Néhány pumpányi sampon tökéletesen habzik és az illata is nagyon jó. Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.