Alfred Sung

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. március 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2003

Illatcsalád: virágos-zöld

Fejjegyek: őszibarack, trópusi gyümölcsök, zöld jegyek

Szívjegyek: gardénia, rózsa, jázmin

Alajegyek: szantálfa, pézsma, vanília, orchidea

3tara2

2020. május 30.

Ó, hogy mennyire nem szeretem! Hányszor próbálkoztam már vele, de sohasem sikerült összebarátkoznunk.
Pedig az illatnak semmi baja.
Egyszerű, futkosós, vidám nyári parfüm.
Tele van őszibarackkal, zöld jegyzetekkel és trópusi gyümölcsökkel. Azt hiszem hogy nekem az őszibarack az egyik mumusom a parfümök terén.
A későbbiekben átalakul egy friss virágcsokorrá. A gardénia emelkedik ki belőle.
Amúgy számomra elég jellegtelen az egész, úgyhogy nemcsak a gyümölccsel kötekszem.
Van benne valami nagyon zavaró, nyomuló. És még édes is a végén....! Ahhh.... Nagyon nem az én világom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 30.

Pedig az illatnak semmi baja.
Egyszerű, futkosós, vidám nyári parfüm.