Alfred Sung

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. március 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 1997

Illatcsalád: virágos-zöld

Fejjegyek: mandarin, orchidea

Szívjegyek: babarózsa, liliom, gardénia, frézia, ananász

Alapjegyek: fahéj, borostyán, fás jegyek

egyedszilvi

2016. július 22.

Megismerkedtünk 😊.Ajándékba vettem testveremnek.Rajtam elég pasis.unisexnek is mondhatnám.Nem az én világom,de egyedi,különleges illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 22.

Anickaaa

2016. február 27.

Kedves kis tiszta illat. Nem vizes, hanem fehér és kedves. Olyan mint egy esküvő! :) Árát nagyon megéri!
Édeskés liliom illat, egy leheletnyi fahéjjal felmelegítve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 27.

Édeskés liliom illat, egy leheletnyi fahéjjal felmelegítve.