Algologie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Borokabogyó, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Ajakápolók

Hidratál, regenerál, lágyít, és antibakteriális. A repedezett ajkak ráncok kialakulásához vezethetnek. A méhviasz, növényi olaj és vitamintartalmának köszönhetően tökéletesen védi és ápolja az ajkakat és az ajakkontúrt.

ammama

2014. október 26.

A kozmetikus kezeléskor - elmondása szerint - ezt kente fel a durván kicserepesedett, majdnem sebes számra. Felvitel után csípett, bizsergett tőle a bőröm, szépen rendbe hozta, ezért megvettem. Természetesen otthoni verzióban ugyanezt nem sikerült produkálnia, emiatt kicsit átverésnek érzem, az otthoni verziót. Csak egy egyszerű, de jó ajakápoló tudását hozta, annak viszont elég drága. Továbbá a csomagolása nem túl praktikus. Az üvegtégelyt nem tudom zsebben magammal vinni, mert egyrészt törékeny, másrészt a tégelyes megoldás miatt nem túl higiénikus a használata...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 26.

Borokabogyó

2013. november 24.

Szuper ajakbalzsam, kis tégelyben - édes vanília illattal. a mennyiség kb. 1 évig elég - alig kell belőle használni. Felszívódás után rúzsozhatunk is- nem folyik le róla.
Én ha télen kiszárad kireped az orrom arra is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

Én ha télen kiszárad kireped az orrom arra is használom.