Algologie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Borokabogyó, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzíven hidratálja a bőrt és sokkal ragyogóbbá teszi.

Innovatív választ rejt a három szinten ható hidratálás szükségességére: növeli az epidermisz vízháztartását, korlátozza a párolgást és javítja a víz elosztását az epidermiszben.

Borokabogyó

2013. november 24.

Tökéletes hidratáló krém ha száraz húzódik a bőröd, de vannak miteszerek is és néha pattanások is. Ha a zsíros krém még túl sok a bőrödre a sima egyszerű krém nem használ. De egyébként pedig száraz a bőröd és valamivel bekennéd.
Erre a problémára kezdtem el én használni.
Minden féle káros anyagtól mentes.
30 körülieknek tökéletes szerintem - mert már kell valami krém - de még nem kell ránctalanító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

Erre a problémára kezdtem el én használni.
Minden féle káros anyagtól mentes.