Algologie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Borokabogyó, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nagy koncentrátumú tengeri hidratáló anyag tartalma miatt optimalizálja a bőr hidratáltságát és hosszantartó hatást biztosít. Javítja a vízkeringését a sejtek közt, mélyen hidratál és minden algologie krémmel kombinálható.

Borokabogyó

2013. november 24.

A Hidratáló Gyengéd Krémmel kombinálva használom. A hidratáló krém alá javasolta a kozmetikusom , hogy időnként amikor kevésnek érzem tegyem alá.
nagyon jól bevált. újra egyensúlyba hozza a száraz bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

nagyon jól bevált. újra egyensúlyba hozza a száraz bőrt.