Algologie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Borokabogyó, Módosítva: 2013. december 2.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Diéta eredményét kitűnően felgyorsítja. A tengeri magnézium antistressz hatású - így jó a stressz és a fáradtság ellen is, mert energetizál.

Méregtelenít.

10 napos kúra - 1 nap 1 ampullát kell 1,5 liter vízben feloldva meginni.

Borokabogyó

2013. november 24.

10 napos kúra - 1 nap 1,5 liter víz -1 ampulla.
szaladgálós 10 nap volt, viszont eredményes. szebb lett tőle a bőröm, jobb a gyomrom és a közérzetem. Kiváló diéta mellé, mert nem hagyja hogy az ásványi anyagok szintje lecsökkenjen a szervezetben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

10 napos kúra - 1 nap 1,5 liter víz -1 ampulla.