Alicia da Silva

Ár:   2780 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vanda234, Módosítva: 2016. július 26.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

Tömött fejű alapozóecset egyenesre vágott, szintetikus szálakkal.

Dortya

2019. február 9.

Nagyon meg vagyok vele elégedve :) Ecsetes vagyok, nem annyira szeretek szivaccsal dolgozni mióta megvan ez a szépség. Jó tömött feje van, szeretek vele dolgozni. Kicsit csíkos marad elsőre, de nem olyan vészes, és 1-2 ecsetvonás után szépen ki lehet javítani ezeket a hibákat. Az egyetlen negatívum hogy nehéz tisztítani, DE nem lehetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

Capy

2018. március 2.

Sok idő után először elővettem, csodálkoztam hogy hát nekem ilyenem van miért is nem használom?... aztán emlékeztetett rá. A macskámnak nem hullik úgy a szőre mint ennek; legyen az sminkelés közben vagy tisztításnál, az én ecsetem nem válogat. Mivel annyi szőrszálát eldobta, nem is teljesít túl jól a munkája terén. Nem volt nagy összeg megvenni, na de így bőven sajnálok rá ennyi pénzt. Megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Anna_6

2017. december 8.

Első alapozó ecsetem, és eddig nagyon elégedett vagyok vele, még magamfajta kezdőnek is könnyű vele dolgozni. Eddig nem tapasztaltam hogy hullana, igaz nem is régóta van meg, csak párszor mostam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Ryana

2017. április 16.

A képhez képest az enyém rövidebbre van vágva, aminek kifejezetten örülök. Tömött, könnyen lehet vele dolgozni. Öt pontot érne, ha még tömöttebb lenne, és rövidebb lenne a szára. Rendszeresen belekoccantom a tükörbe. >.<''
Na majd lefűrészelem. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

Na majd lefűrészelem. :D

LittleSpark

2017. március 13.

Puha, sűrű és szépen lehet vele dolgozni. Viszont olyan szinten hullik a szőre hogy az kritikán aluli. Vannak ennél sokkal olcsóbb kínai ecseteim amik 2x annyi idő alatt 1 szálat sem hullajtottak miközben ebből csomókban ömlik... Pedig odafigyelek mosásnál, hogy ne kerüljön a nyélbe víz, valamint a szárításnál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Vanda234

2016. július 19.

imádom!!! Jobb mint a többi sürű csodás a kézbe szépen pontosan lehet vele dolgozni. 5/5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.