Alicia da Silva

Ár:   2170 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsulil, Módosítva: 2016. április 6.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Pikk

2020. június 26.

Jó darab, nekem bejön. Nem hullik, nem áll össze, selymes marad a felülete, jó tömör. Viszonylag ritkán használom, főleg akkor ha valamiért sikerült túltolni a mennyiséget, és finomítani szeretnék az eredményen. Mert amúgy kézzel viszem fel az alapozókat. Csúcsélmény nem fűződik hozzá, de örülök, hogy van egy ilyen az arzenálomban. Megvenném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 26.

Fannnya

2020. január 25.

Kellemes, puha ecset, viszonylag jól lehet vele dolgozni. Teljesen nem tudom ezzel eldolgozni az alapozót, ezért 4 pont, a végén finishelni kell egy tömörebb darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Kingucii

2019. augusztus 30.

Nem igazán szoktam ecseteket pontozni, mert kinek mi jön be.
Én szeretem, nem is drága. 1490Ft volt a Müllerben.
Finom puha szőre van, az alapozót szépen eldolgozza, sőt van olyan alapozóm, amit mással nem tudtam eldolgozni maszk hatás nélkül,csak ezzel az ecsettel.
Tusfürdővel mosom ki, nem hullik a szőre. Elégedett vagyok vele.
5*!:)

Update: Kevesebb, mint 1 év után el kezdett hullani a szőre :/ A Dm sajátmárkás ecsetét hamarabb vettem, mint ezt, mégsem hullik a szőre. Ez miatt - 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Nem igazán szoktam ecseteket pontozni, mert kinek mi jön be.
Én szeretem, nem is drága. 1490Ft volt a Müllerben.
Tusfürdővel mosom ki, nem hullik a szőre. Elégedett vagyok vele.
5*!:)

Fuloplaura

2019. április 21.

Nekem nagyon bejött. Viszonylag olcsó, lekörözi az 5300 forintos Douglas alapozó ecsetemet is ( bár az elég fős szóval annyira nem nehéz lekörözni) Egyáltalán nem hullajtja a szőrét pedig sokat használom és rendszeresen mosom. Már megvan sok ideje és valami csodálatos. Nem csíkoz nagyon könnyen el lehet vele dolgozni az alapozót.
Mindenkinek ajánlom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

Mindenkinek ajánlom

greti06

2019. február 10.

Màr több mint egy ève hasznàlom, nem hullik, semmi problèma nincsen vele, a szőre puha, és nagyon szépen, csíkozás nélkül dolgozza el az alapozót. És igazából a kis mérete miatt a krém alapú kontúrokat, bronzosítókat is ezzel dolgozom el, arra is tökéletes, eszemben sincsen lecserélni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

fanniblue

2018. szeptember 11.

Ez volt a leges legelső ecsetem, 1,5 éve :) Sajnos kb első használatnál elengedett a foglalata, így nem sokat használtam amióta megvettem. Most viszont mivel az eddig használt kis Jessup alapozó ecsetem tönkrement (1 évet bírt napi használat mellett, béke poraira) elkezdtem ezt az ecsetet használni újra. Ezek mellett volt dolgom különböző blenderekkel és egyéb ecsetekkel is. Most hogy rögzítettem a foglalatot, egész jól lehet használni ezt az ecsetet! Nagyon jó puha, tetszik hogy kis méretű, ezáltal könnyebben lehet vele dolgozni a kis felületeken vagy szemen is. A szálak állaga is nagyon jó a folyékony alapozókhoz. Néha viszont előfordul hogy egy egy oldala szúr. Nemtudom mitől, többször ellenőriztem, de nem állnak ki vagy el szálak. Összességében egy nagyon jól használható darab, csak kissé hanyag módon lett összerakva szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

bodri95

2016. november 16.

Nekem 2 évet bírt,szinte mindennapos használat mellett,még most is van benne élet,viszont tényleg elkezdett hullani a szőre,elég erőteljesen,bár nekem 2 évet bírt nélküle. Szépen tudtam dolgozni vele,nem mondom egy profi ecsetnek,ha oda kerülök,beruházok egy jobbra,egyelőre a célnak megfelel.
Igazából a szőrök szerintem elég puhák,jó érzést nyújt és jól tömött is. Most még újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Katulin

2016. június 18.

Mikor megvettem (kb 2 éve), az első néhány héten imádtam, aztán elkezdett hullani a szőre. Kb. a 8. mosásnál pedig a teljes fej kijött a fém részből, alig tudtam visszatuszkolni. A nyele már az első mosásnál lejött.... Bár nem olyan hű de drága, de ennyi pénzért ebayről egy kiváló minőségű készletet vásárolhatunk. Számomra teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.