Alicia da Silva

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judittttt, Módosítva: 2018. február 27.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

Tömött, kerek fejű ecset szintetikus szálakkal a korrektor eloszlatásához szem alatt, bőrhibákon, apró, nehezen elérhető helyeken.

Makk Zsuzsó

2018. december 23.

Satírozásra használom szemhéjra. Szerintem erre a célra a legideálisabb, mert nagyon tömött és eszméletlen puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

Judittttt

2018. február 11.

Imádom ezt az ecsetet! Azelőtt mindig csak a kezemmel vittem fel a bb krémet és a korrektort, mígnem egy nap megelégeltem, hogy mindig összegyűlik a szemem alatt és addig kell oszlatnom míg már nincs korrektor, és megvettem ezt a Müllerben - lapos fejű korrektor ecsettel már próbálkoztam, és nem jött be, úgyhogy gondoltam a kerek, tömött verzió talán igen. Így lett, ez a kis ecset tényleg cskmentesre oszlatja a krémet, legkisebb mennyiséget is gyönyörűen el lehet vele dolgozni, és mint az álom, úgy teszi a dolgát. Nekem nem volt ebben semmi gyakorlatom, és azonnal működött. Kezdőknek kifejezetten ajánlom, de szerintem én örökre csak ezt fogom korrektorozásra használni, nekem minden vágyamat teljesíti, amit egy korrektor ecsettől elvárnék. Ezen kívül még kontúr vonalak eldolgozásában is tud segíteni, pl orron. Plusz: puha, és kíméletes a szem érzékeny bőréhez, nem kell nagyon húzgálni vele ott a bőrt, mivel könnyed mozdulatokkal is szépen eldolgozza a korrektort. A mülleres ecsetek rendkívül gagyiként éltek a fejemben miután régen volt már rossz tapasztalatom velük, de ez a kis ecsetke most valamelyest javított ezen véleményemen ... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.