Alicia da Silva

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2016. május 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

Olympia

2017. március 16.

Egyetértek az előző hozzászólóval. Ez az ecset megtanít minket arra, hogyan dobjunk ki pénzt az ablakon.
Sajnos az ára ellenére egy rendkivűl rossz termék.
A boltban kézzel tapintva puhának tűnt, az arcomat viszont úgy érzem szúrják a szálai. Így próbálom finoman használni, hogy éppen csak hozzá érjen a bőrömhöz, de ez így csak szerencsétlenkedés. Minden finomkodás ellenére nekem 2 napja megadta magát és kettéesett, pedig még csak el sem ejtettem. Egyszer csak azt éreztem, hogy lötyög, aztán hopp kettévált ott ahol a fa nyél a fém résszel össze van ragasztva. Nos ennyi pénzért ne kelljen már ragasztgatnom néhányszori használat után. Nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

Sajnos az ára ellenére egy rendkivűl rossz termék.

Vanda234

2016. december 17.

Nekem egyáltalán nem vált be sőt tragikus 4500ft volt a müllerbr ott jónak is tűnt haza mentem és kipróbáltam hát borzalmas.
Kellemetlrnul kaparja a bőröm egysltalán nem puha szörű, kismostam talán egyszer es utána a fele kihullot nem az én hibámból hanem az ecset rossz minősege miatt.

Csalodott vagyon mert majdnem 5000ft kidobtam az ablakon és nem tudok vele semmit se csinalni. 😭

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 17.

tátombák

2016. május 13.

Első ecseteim egyike, sokáig használtam. Egy idő után nekem sprőd lett a szőre, és büdös is lett. Sima kompakt púdert nem szerettem felvinni vele, mert kaparta őket, és nem adta le szépen. Azért került megint elő, mert transzparens porpúdert ezzel a legjobb felvinni, a feketében látom hogy mennyit vett fel

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.